Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt első vagy második...

Vannak itt első vagy második generációs ázsiai lányok? Ti hogy tudtok beilleszkedni az itteni környezetbe?

Figyelt kérdés

Mármint úgy, hogy Magyarországon élnek és magyarul beszélnek, de a külső maradt.

ázsiaiban főleg a kínait, japánt és koreait értem.

Valamint: milyen magasak vagytok ? :)


Előre is köszi a válaszokat, és a saját életkorodat légyszives írd oda a véégre



2016. aug. 29. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ázsiaiként nem kimondottan nehéz beilleszkedni egy adott országba. Oké, Magyarország kicsit más, itt bármilyen is vagy, nagyon nehéz beilleszkedned. Csak egy kicsit más vagy, vagy máshogy viselkedsz, és már ki is vagy nézve. Nem mindig, de gyakran. Mindettől függetlenül, ázsiaiként akkor sem olyan vészes a helyzet, mint mondjuk barna bőrűként, vagy nem-keresztényként.
2016. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1-es:

te is ,,közéjük tartozol" vagy most úgy europidként általánosan beszéltél ?

2016. aug. 29. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Egyáltalán nem volt nehéz beilleszkedni:) 17 éves vagyok, 163cm. Sokan kedvesek hozzám, de lehet csak jó suliba járok. Általánosban cikiztek párszor, de ez idővel megszűnt. Van párom is, vele fél éve vagyok együtt.
2016. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, és várom a továbbiakat.

3-as, te itt születtél, vagy a szüleid is itt születtek már Magyarországon ?

2016. aug. 30. 14:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik barátnőm ázsiai, simán beilleszkedett az osztályba. Kb. egymagas velem, azaz 165 cm körül.

14/l

2017. jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!