Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tetszik egy idősebb lány mit...

Tetszik egy idősebb lány mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Először is ott kezdeném hogy 18 éves vagyok.Van egy lány aki nagyon meg tetszett ő 21 éves.Azt kell tudni róla hogy a fodrászom én is és bátyám is hozzá járunk.Régebben bátyámmal össze jártak meg ilyesmi de bátyám már nem foglalkozik vele mint nő meg amúgy is neki van más valakije mármint bátyámnak.A lány nagyon szép.És én nagyon meg kedveltem tetszik és már 2-3 hete szinte minden nap csak ő jár a fejemben és nem úgy érzem hogy ez egy fel lángolás lenne.És itt úgy érzem hogy ő kell és hogy szeretnék vele lenni de félek hogy ha el mondom neki akkor meg haragszik és amúgy is idősebb nálam 3 évvel de nem tudom ki verni őt a fejemből mert nagyon meg szerettem.Arra gondolok minden nap hogy milyen jó lenne vele lenni meg csókolni meg ölelni.Nem tudom mit tegyek.Nem sokat beszélgettünk egy pár szót de számomra nagyon szimpatikus.Félek ha el mondom neki hogy mit érzek meg haragszik vagy hülyének fog nézni.Nem tudom mit tegyek hogy ismerkedjek meg jobban vele ás hogy mutassam ki neki finoman hogy tetszik nekem? Válaszokat köszönöm.

2016. aug. 29. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem az önmagában nem baj, hogy idősebb. A többit csak ő tudhatja.


23/L

2016. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!