Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Manapság már gáz, ha nincs...

Manapság már gáz, ha nincs diplomám?

Figyelt kérdés
Az emberek többségexmár fősulira,egyetemre megy középiskola után?

2016. aug. 29. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2016. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

dehogy gáz.


világviszonylatban pláne nemgáz.


Jó szakmunkásokra vagy akik a két kezükkel keresik a kenyeret nagyobb szükség van mint valaha

2016. aug. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonymus950 válasza:
68%

Nem gaz, nekem van rengeteg egyetemista, diplomás ismerősöm es némelyik olyan buta mint a fold.

Az én véleményem errol: Az egyetemen tudást adni, de eszet nem!

2016. aug. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Sőt, ha egy zseni vagy valamiben, akkor nem is kell. Nem mondanám, hogy gáz, hanem hogy sokszor nehéz lenne nélküle jó állást találni. Sokan érthetetlenül fordítva gondolkoznak: azt gondolják, hogy a diploma önmagában is valami érték. De nem, a szakma az, amit kitanultál az egyetemen.
2016. aug. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Nekem van, de még semmi hasznát nem vettem.

2016. aug. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha ennyire zavar, akkor vegyél egyet. ;)
2016. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Jelenleg szakmunkás menő divat van.
2016. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem, egy normális szakmával sokkal többet érsz, mint egy mérnök aki a műszaki rajzról nem bírja leolvasni, hogy milyen anyagból kell elkészíteni a munkadarabot.
2016. aug. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Blade Bone ***** válasza:
76%

Csak elpazarolt idő, mint az egész sulis f..szság, mert ha belegondolsz, hogy tanulhatnál már gyerekkorod óta szakmát, 15 éves korodra már milliárdos lehetnél és olyan vérprofi szinten, hogy az állam lesz...pná magát. Csak hát ugye egy fos az egész tanítási rendszer, mert olyan dolgokon alapszik szándékosan, amivel kitörölheted...

Írni, olvasni, számolni jó dolog, de annyira manipulált már a társadalom, és olyan nagy mértékű a pazarlás, hogy az már hihetetlen.

2016. aug. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
vegyèl...tudok is sulibol.
2016. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!