Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nincs diplomám, proli vagyok?

Ha nincs diplomám, proli vagyok?

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Ne aggódj,2 diplomával is lehet valaki sötét bunkó,és sík hülye...:D
2016. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Akkor vagy proli, ha egy igénytelen lakótelepi bunkó tahó vagy :)

Ez nem képzettség kérdése

2016. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A diplomát, vegyes megítélések övezik, van akinek kell is mert kitudja használni(egy építész pl) de akad olyan is akit szülői zsarolás hatására próbál megszerezni egy diplomát, azokból persze sose lesz normális ember, a legjava becsömörlik, ingerült, idegbajos természet lesz aki a végén csak egy átlagos melót fog végezni.


Az a proli aki azt gondolja, 10-ből 10 ember eltud végezni egy főiskolai mérnök szakot, ha a búvárhegesztés ment neki. csak éppen azt nem veszik figyelembe hogy valaki fejben jó, valaki pedig tervezés kivitelezés terén önálló.

Szégyen nem szégyen nekem nincs meg az rávalóm egy komoly képzésre, a kétkezi dolgokkal ellentétben, ami lehet egy aktahalmazt cipelő öltönyösnek nem menne.

2016. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A pr0liságnak semmi köze a végzettséghez.

A pr0linak jellegzetes szokásai,viselkedése,életformája,felfogása van.

Egy munkás is lehet úriember,és egy diplomás is lehet egy ócska jellemtelen pr0li.

2016. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én ismerek diplomás BUNKÓT! Esze van, és nem is akármilyen diplomája, de akkora tapló hogy valami hihetetlen. Másszóval ha valaki nem tud és nem is akar dolgozni ráadásul leragad az egyetemi évek alatti szinten, az konkrétan semmire sem megy a diplomájával. Persze ezek a kivételek, mert van az ellenkezője is. Nem szégyen ha valakinek nincs diplomája, de valjuk be, azért akármilyen diploma egy más fizetés-besorolást más kasztot takar!
2020. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!