Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Diplomám mellé szeretnék...

Diplomám mellé szeretnék elvégezni egy felsőfokú szakképzést, mert belefér az időmbe és az energiámba. Milyen fsz/okj-s képzés éri meg manapság?

Figyelt kérdés
Érdekel a vendéglátás, turizmus, pénzügy, logisztika, egyszóval szinte minden. Jól beszélek nyelveket.
2014. febr. 5. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos egyik sem éri meg, csak viszik a támogatott féléveket.

Olyan alapszakot kellett volna választani amibe érdemes beleadni az összes energiádat, pl. mérnöki szakok.

Büfészakra kár a gőzért.

2014. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyat válassz, ami kapcsolódik a diplomát adó képzésedhez! Mit tanulsz?
2014. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább menj mesterre. Én ostoba voltam: előadták, hogy ez milyen jó, milyen sok lehetőségem lesz vele stb., én meg bedőltem... Elmentek az állami féléveim, már csak önköltségesen mehetek mesterre, és elég húzós összegbe kerül egy félév. Ha mesterre nem akarsz menni, inkább kezdj el egy másik alapképzést.
2014. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!