Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Többször tettem már itt fel kérdést a barátommal és velem kapcsolatban és volt ahol számított a korunk vagy megkérdezték és amikor leírtam, rögtön jöttek a negatív válaszok. Kezdem az elején.


Most 19 éves vagyok. Viszonylag hamar elkezdtek érdekelni a fiúk, de mindig csak a minimum 5 évvel idősebbek érdekeltek. Volt amikor megtetszett valaki de sose viszonozták, nagyon egyedül és magányosnak éreztem magam.

Egyszer hónapokig beszélgettem egy nálam 9 évvel idősebb sráccal (ekkor 16 voltam), de abbahagytuk a beszélgetést egy dolog miatt (nincs köze a körkülönbséghez), valóban jól kijöttünk egymással de a távolság miatt sose találkoztunk.


Később, de még szintén 16 évesen megismertem egy másik fiút, aki 11 évvel idősebb nálam és jelenleg is együtt vagyunk. Az oldalon ahol megismerkedtünk 18 volt a korom, mert azalatt nem lehetett regisztrálni de ezt jeleztem is neki egy idő után (megfeledkeztem róla az elején). Beszélgettünk egy ideig, majd találkoztunk és minden jól alakult, teljesen egymásra voltunk hangolódva már az elejétől. Eleinte azért soknak tartottam a korkülönbséget de mégsem érdekelt annyira, hiszen mindig az idősebb pasik társaságára vágytam. Lélekben talán egy korosztály vagyunk. Tényleg bármiről tudunk beszélgetni. Neki volt előttem egy komolyabb kapcsolata, a lány talán 4-5 évvel volt fiatalabb nála, szóval nem lehet azt mondani, hogy "friss húsra" vágyik. Mert többen írták ezt nekem.

Sokat beszélgetünk a jövőről és hasonlóak a terveink. Nyilván vannak kisebb problémáink, na de kinek nincsenek?! Nekem nincs szükségem, hogy sok ember vegyen körül, inkább a minőségre megyek és nem a mennyiségre. Ezért is érzem azt, hogy nincs szükségem másra, egyetlen párom legyen ebben az életben de az legyen örök. Nemsokára 3 éve leszünk együtt és egyre csak erősebbnek érzem a kapcsolatunkat aminek nagyon örülök mert sokaktól hallom, hogy az idő múlásával a kapcsolatuk is gyengül, végül elmúlik. Érzem, hogy őszintén szeret és ez kölcsönös. Természetesen észben tartom azt is, hogy bármi megtörténhet, egyáltalán nem biztos, hogy vele fogok megöregedni de igyekezni fogunk.


Nem érdekel már mások negatív véleménye annyira, de sokan nagyot néznek ha kiderül a korunk. A szemembe nem sokan mondják, de ismerősöktől néha visszahallok dolgokat és itt is szoktak csúnyákat írni ismeretlenek. A leggyakoribb az, hogy biztos csak szórakozik velem valójában nem szeret, majd később elhagy egy még fiatalabbért, én túl fiatal vagyok és majd eljárok bulizni (nem érzem jól magam "buliban", barátaim sincsenek akikkel elmehetnék de amúgy sem érdekel az ilyesmi).

Bocsi ha hosszú lett, de most már tényleg kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok erről. Remélem olyanok is rákattintanak a kérdésre akikről szó van. Kérlek kulturált válaszokat adjatok és próbáljátok meg kifejteni amit gondoltok :)


2016. aug. 30. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy és naiv.
2016. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Utolsó mondat második része! :D
2016. aug. 30. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:

"Nem érdekel már mások negatív véleménye"


Ja bocsi,már majdnem elkezdtem választ írni...

Kösz hogy leírtad előre hogy úgy is kiszelektálod a téged pozitívan erősítő kommenteket. Megspóroltam 5 percet.


Danke

2016. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom a srácot. Egy igazán érett férfi egy még ilyen tini-pics.ás lánnyal jár. Honnan tudom hogy h.ülye tini-pics.a vagy? Onnan hogy aki normális az a magánéletét nem írja ki gyakorikérdésre és bőg ha nem pozitív válaszokat kap. Rohadtul látszik hogy éretlen vagy.

"(nem érzem jól magam "buliban", barátaim sincsenek akikkel elmehetnék de amúgy sem érdekel az ilyesmi)"

Neked mindegy ki szeret, csak szeressen valaki.

2016. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyébként annyira nem tudom megérteni az ilyen srácokat.

Én 19 vagyok de a pofámat kaparnám le,ha annyira gyökér lennék hogy 15 éves kislányoknál kelljen próbálkoznom.

Hát még ha 27 évesen,amikor az emberek többsége már rendelkezik egy valamilyen végzettséggel,szakmával,gyakran már külön élettel,ami saját házat,stabil munkahelyet takar.

Az ilyenek ilyen életképtelenek hogy csak a korukkal tudnak hódítani?

Mondjuk írta is a kérdező hogy "lélekben egy korosztály"

Az azért durva hogy egy (3 éve) 27 éves egy szinten legyen egy 16-al....

Hát bár ahogy elnézem a világot....

2016. aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát te konkrétan most olyan emberek válaszaira vagy kíváncsi, akik egyetértenek veled. Nekem őszintén, tényleg mindegy hogy mit csinálsz és hogyan éled az életedet, de ilyen formában semmi értelme nem volt kiírni a kérdésedet.
2016. aug. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pontosan mi a kérdés célja?
2016. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!