Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Javaslatokat kaphatok?

Javaslatokat kaphatok?

Figyelt kérdés

utálom magam, egy csicska vagyok mellesleg ronda is és nem hiányoznék senkinek se a családomon kívül ha eltünnék,

mindenhonnan ki utáltam magam,a kapcsolataimat is megszüntettem a nyáron, ezzel még több negativ kisugárzást nyertem bárcsak eltünnék úgyhogy senki se tudjon róla...

barátaimtól eltávolodtam nem tudok jra találkozni velük...ennyi lett volna az életem? elhasználodtam? márcsak meg kell halnom?

nem sikerül új barátságot kötnöm senkivel egy imserősöm van akivel jó formán beszélek de ha én nem keresem a nyáron akkor egy találka se lenne én eröltetetk mindent.

elfáradtam az egyedüllétöl.


17/f mit javasoltok? mit tegyek?


2016. aug. 31. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Változtass hozzáállásodon. Találkozhatunk. Úgy nagyon könnyen tudok segíteni. :)

20f

2016. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Íratkozz be valami tanfolyamra. Most fog indulni egy csomó szeptemberben.
2016. aug. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!