Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Feljelentettek garázdaság...

Feljelentettek garázdaság miatt! Mit kaphatok?

Figyelt kérdés
A fiamat folyamatosan piszkálták az iskolába fenyegették, körbe állták a testnevelés öltözőbe és megakarták verni, fényképezgették. Egy szóval tönkre tettek 1 hónapot az életéből. (csak szeptemberbe járt abba az iskolába amiről szó van) A tanárnő nem tett semmit. Egyik nap amikor hoztam el a gyerekem és az autómat LEKÖPTE egy 16 éves lány osztálytársa (a fiam 14 szóval érezhető a bukások stb. száma 9. Osztályba 17 éves LÁNY) lényeg az!Ez után kiszáltam az autóból, többen is ott voltak az osztályból megkérdeztem "Mi a problémátok a fiammal?" Amire nem tudtak válaszolni, megkérdeztem mégegyszer. Erre a lány (aki az autómat is leköpte) nekem ugrot (187 cm vagyok és ez se riasztotta el) mondtam neki állítsa le magátát mert bajok lesznek! Beültem az autóba és elmentem. Másnap már a gyereket más iskolába vittem és a régibe kiiratni meghatalmazással küldtem valakit kiiratni. Akit abba az iskolába ismertem még azon a napon felhívott és mondta a lány úgy adta elő a történteket ,hogy én ok nélkül neki támadtam és úgy felpofoztam ,hogy elesett és eltört a keze (az iskolába másnap törött kézzel jelent meg, vagyis be volt kötve de egy ujjal se értem hozzá csak eltoltam magamtól mert nekem ugrott de mégcsak el se löktem) az iskola nem volt hajlandó feljelentést tenni (iskolán kívül jelentettek fel pontosabban az anyja) de nem sokkal az eset után pár héttal kaptam egy papírt ami a gyerek ideiglenes bírósági gyámja és az én kiskorú ellen elkövetett garázdaság miatti feljelentésemet tartalmazta. Szerintem elég részletesen beszamoltam az esetről!😀 Az lenne a kérdésem meilyen bûntetésre számíthatok❓❓ Semmit nem tettem!
2016. febr. 9. 16:43
 1/7 A kérdező kommentje:
16 vagy 17 nem tudom
2016. febr. 9. 16:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg kell röntgeneztetni a lány kezét, és akkor kiderül hogy nincs eltörve.
2016. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmire. A kiscsaj meg jól ráfog cseszni, mert kifog derülni, hogy kamuzott.
2016. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel ügyvédet és a fiaddal tanúsítják mi történt , a tróger ribcsi meg a hatóság félrevezetéséért és hamis tanúzásért felel . Lépj és állj ki magadért .
2016. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha valamikor régebben volt eltörve neki? És az eset után már eltelt egy jó 5 hónap szóval összeforrhatottneki, de attól még látszik a röntgenen ,hogy kb. Mokor volt eltörve a keze?
2016. febr. 9. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha esetleg bíróságig jutna az ügy, oda úgyis bekérik az orvosi szakvéleményeket, zárójelentést, stb. Azokból meg (ha vannak) minden kiderül. Időpont, okok, stb.
2016. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hülyeség,ha tudod ,hogy ártatlan vagy akkor hülyegyerekekkel nem kell foglalkozni.ha nem tudod kezelni az ilyen hulladékokat térj ki előlük és kész.
2016. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!