Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lelki társam egy fiú de nem...

Lelki társam egy fiú de nem vonzódom hozzá, mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 éve a legjobb barátom egy fiú , volt olyan hogy pár hónapig jártunk de már nem találom vonzónak de azért udvarolgat és nem tudom mit tehetnék ez ellen mert a legkedvesebb srác akit valaha ismertem és mindig számíthatok rá és annyira furcsa lenne ilyen hosszú idő után ha lenne barátnője.Nagyon féltékeny lennék és nyilván utána a kapcsolatunk se maradna a régi nem tudom elképzelni az életem nélküle egyszerűen lelki társak vagyunk együtt is dolgozunk mindig együtt vagyunk jobban szeretem mint akárkit de külsőleg meg már nem vonz és nem tudnám elképzelni jelenleg hogy megcsókolom vagy akármi más. Mit gondoltok mit tegyek?Ti mit tennétek?:( 19/L

2016. aug. 31. 02:02
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát tippem sincs, át tudom sajnos érezni, de nem könnyű helyzet :( Neked van most párod? Ha lenne, lehet, hogy elterelné a figyelmedet.
2016. aug. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Külsőleg lehetne vonzóbb számodra? Van bármi, amin ha változtatna, akkor vonzóbbnak találnád? Mert ha van, beszéljétek meg!
2016. aug. 31. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Enged el a srácot ! Te nem akarod sem megcsókolni,sem semmi,de fogva tartod...Elveszed az idejét attól a nőtől aki meg csókolná a srácot.Ezt úgy hivják ÖNZÉS !
2016. aug. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem meg úgy hívják, barátság, amit szerintem nem szabad sutba vágni, hanem vigyázni kell rá.
2016. aug. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
4# nagy észlény vagy,és nyalis.Te azt irtad amit a kérdező olvasni akar,de nem azt ami az igazság ! A kérdező csak feltartja a srác idejét ! Más lány szerelmes lehetne a fiúba,de a lány nem engedi ezt meg neki,mert kisajátitotta....És ez birtoklás,és önzés ! 38éves férfi
2016. aug. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

"Más lány szerelmes lehetne a fiúba,de a lány nem engedi ezt meg neki"


A szerelem nem úgy működik. :) Az a más lány nem fog ettől a lánytól engedélyt kérni, hanem szerelmes lesz és kész! És akkor azt majd egy másik felállás lesz. Sokminden változhat akkor. De még nem ott tartunk.

2016. aug. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Fogalom zavar a köbön ! Először is a lány 19éves,és 5éve ismeri a fiút akit a lelkitársának gondol.De 14éves korában ismerte meg,magyarán tinédzserként.A srác inkább első szerelem mint lelkitárs,hiszen ha más lányal lenne féltékeny lenne rá.Ergó önmagával kapcsolatban rossz az önértékelése a lánynak.Hiszen féltékeny lenne....Féltékenység azt jelenti,hogy én nem vagyok jóban önmagammal,és mást többnek gondolok magamnál...Plusz ha valóban lelkitársa lenne akkor nem gondolna csókra a lány...Lelkitárs az a férfi vagy nő,aki tisztán látja az életünket,és abban jó tanácsot ad !
2016. aug. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

"Lelkitárs az a férfi vagy nő,aki tisztán látja az életünket,és abban jó tanácsot ad !"


Az a pszichológus. :)

2016. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A pszihológus az más !

A lelkitárs olyan ember akiben van egy 7.érzék a másik ember felé,és ez kölcsönösen működik.Ezért lelkitárs ! A pszihológunál egy oldalú a segitség,mert én nem tudok segiteni a pszihológus gondjain,csak ő tud segiteni nekem,vagy más embernek akiknek lelkigondjai vannak.

2016. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!