Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nálad is hasonlóan alakul az...

Nálad is hasonlóan alakul az élet? (Van itt valaki, akinél igen? )

Figyelt kérdés

Barátok: nincsenek.

Párkapcsolat: nincs, nem volt, és nem is vágyom rá.

Társasági élet: természetesen nincs, egyenesen irtózom a gondolattól is.

Emberek: kerülöm őket. Szinte rosszul vagyok az utcán, feszült, zavart és bizonytalan leszek. Érzem, hogy mit gondolnak rólam, és milyen érzéssel mérnek végig. Sok esetben túlaggódom a dolgokat, összeesküvési elméleteket gyártok (inkább szinte állandóan).

Érzelmek: sajnos túlnyomóan a negatívak vannak jelen, viszont nagyon beleélem magam számos "dologba"/tényezőbe. Máskülönben változóak...

Ami a gondolati világomat illeti, mások elmondása szerint mindent túlbonyolítok.

Természet: nagyon szeretem a fákat, erdőket, hegyeket, mezőket, patakokat, tavakat, madarakat, fényeket, illatokat... Mondhatnám, hogy a mindenem, ott tudok kiteljesedni. Simogatja a lelkem.

Zene: metált hallgatok főként, de néha a szép zongorazenét is meghallgatom. Fontos, hogy az adott zene témája történelmi, "ősi" jellegű legyen.

Nagyon átélem minden részletét, gyakran könnyezem olyankor, és felemelő, dicső érzések öntenek el.

Nem nyugtatólag hat rám, és ennek örülök.

Az érdeklődési köröm is a természeten, élővilágon kívül az ősi, európai népek kultúrájára, zenéjére terjed ki.

Bizonyos megközelítésekből a spirituális témakörök is foglalkoztatnak. Legszívesebben visszamennék az ó- és középkorba, még ha nem is véglegesen.


Egészségügyileg: sok pszichológushoz, pszichiáterhez jártam az évek során, számos betegséget megállapítottak, de senki sem tudja igazán, hogy mi lehet a bajom. Gyógyszereztek is sokáig, feküdtem bent pszichiátrián több alkalommal, de csak rosszabb lett minden. Mindezek után nem is csoda, hogy nem értek egyet az orvosok módszereivel, nem igazán bízom bennük.

Szerintem valójában távolról sem vagyok annyira beteg, mint ahogy azt leírták/elmondták régen. Még ők sem tudták. Illetve, változtak/változnak a "tüneteim" is. Néhány állandóan jelen van, a többi pedig hullámzik, eltűnik, néhány esetben megint kiújul, és jönnek újak.

Fizikailag is vannak gondjaim, főleg a beleimmel.

23 éves (f) vagyok.


2016. aug. 31. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Aha
2016. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy ami érdekel, annak a megszállottja leszek.
2016. aug. 31. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Be vagy fordulva, elsőként társaság, majd csaj gyógyítana meg.
2016. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!