Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "az élet a legnagyobb forgató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"az élet a legnagyobb forgató könyvíró" mondják-avagy amire nem gondoltál volna, hogy így alakul az életed, van megosztható érdekes történetetek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
nem gondoltam volna, hogy ma kutyasz@rba lépek... mégis megtörtént ://
2013. jan. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdekes lehet ha egy ilyen is jelentős hatással van az életedre,:) de örülök hogy humoros vagy!
2013. jan. 13. 09:50
 3/5 anonim ***** válasza:

forgatókönyvíró, bizony hogy az, láncreakció, események apró kapcsolatrendszere és ezek halmozódásai szinte elképesztő,hogy mennyire kihatással vannak a jövőre, ez adja ki azt,hogy kiből lesz egy társadalomba beilleszkedni tudó kiváló személyiségű boldog életet élő egyén, és kiből lesz egy kisiklott életű, megkeseredett, soha semmi kilátása nincs egyed.

Igazából minden ezen múlik, tisztán a szerencse kérdése ilyen értelemben, ilyen témában /boldog élet, párkapcsolat, sikeresség társadalmi szinten/ vagy a nagy üres nulla a sötétség leplével mindörökkön örökké.

GYerekkoromban még én sem gondoltam,hogy ennyire rosszkor leszek mindenütt rossz helyen, ennyire antiszociális, haragtól túlfütőtt megkeseredett egyént kreál belőlem az élet. Bizony sokan vannak ilyenek, és ebből kitörni se nagyon lehet.

2013. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként ez is nagy hatással van az ember életére. Ok-okozat összefüggés, 5 percig káromkodok a sz.rbalépés miatt, lekésem a buszt, stb. stb. stb. és lehet, hogy pont ezért ismerek meg valakit, VAAAGY pont nem...

Első voltam :D

2013. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen van ebben valami amit írtál utolsó,lehet hogy pont ez miatt ismersz meg valakit,/ vagy nem /,semmi sem véletlen,bármit teszel a sorsod nem kerülheted el,van erről 1 film ha jól emlékszem! :)

-Érdekes olvasni mások véleményét,köszönet érte!

2013. jan. 14. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!