Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni az utcán/alu...

Mit lehet kezdeni az utcán/aluljáróba zsibvásárt tartó férgekkel?

Figyelt kérdés
Tele van a tököm az aluljáróba/megállókba lopott árukat áruló férgektől , az a vicc hogy van is aki vesz tőlük (nem csak nyugdíjasok) az egyik különösen pofátlan minden reggel a hév megállóba árul édességeket joghurtot, felvágottakat , virslit stb. Ki az a agyhallot aki ezt megveszi ? Az aluljáróba meg be is van kamerázva az egész mégis minden nap ott árulják a retkek a kukoricát paprikát és padlizsánt. Hívjam ki rájuk a köztereseket minden nap ?

2016. aug. 31. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
meg vannak kenve a közteresek is, nem csinálnának semmit.
2016. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Szerencsés ember vagy, ha téged ez idegesít a legjobban. A társadalmi béke, időnként igényel némi elnézést. Ha ezeket az embereket innen mindig elzavarnának, helyette tutira olyan pénzkereső tevékenységet találnának, ami ennél csak bűnösebb, ártalmasabb.


Nem kell ezt elviselned, ha kiemelkedsz kicsit. Lesz jó állásod, céges autód és parkolód, kertvárosi házad, elegáns plázákba jársz vásárolni, szép helyeken töltöd szabadidődet.

2016. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jah hát jogos végülis nem drogot árulnak nézzük el akkor nyugodtan .
2016. aug. 31. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Persze idegesítőek, csak minden hatás kivált egy ellenhatást is. Ha az ilyen lecsúszott emberektől elvennék ezt a kenyérkereseti lehetőséget, tutira olyat találnának helyette, ami még ártalmasabb.
2016. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, ezt már az előbb is leírtam...
2016. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

"árul édességeket joghurtot, felvágottakat , virslit stb."


+ több hónap/éve le vannak járva.


"Hívjam ki rájuk a köztereseket minden nap ?"


Főleg ha kisebbség, akkor nem foglalkoznak vele.


"Ha az ilyen lecsúszott emberektől elvennék ezt a kenyérkereseti lehetőséget, tutira olyat találnának helyette, ami még ártalmasabb."


Mindenkinek meg van adva a tanuláshoz való joga! Tanulni kellet volna. Nem mindig az aktuális kormányt szidni!

2016. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"árul édességeket joghurtot, felvágottakat , virslit stb."


+ több hónap/éve le vannak járva. "


Én pontosan tudom mégis mindig van valami agyhalott aki megveszi ( és nem csak nyugger )

2016. aug. 31. 15:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sose veszek ezektől semmit, főleg amióta voltak azok a bizonyos esetek, hogy pl. egy fickó vásárolt 100 Ft-ért egy egész Toffifee-t persze kreolbőrű árustól, erre otthon a gyerkőcökkel csak pislogtak a kibontott dobozon, amiben a finom édességek helyett anyacsavarok mosolyogtak vissza rájuk. :)

Én az ilyet mondjuk nem is tudom sajnálni. :D

2016. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!