Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet a magyarázata a 24...

Mi lehet a magyarázata a 24 éves lányom féktelen gyúlölködő példátlan dühkitörésnek, amit immár egy hónapja tartó anya lánya szakítás követett?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 15:08
 1/6 gegefox ***** válasza:

Rengeteg oka lehet.

Túl keveset írtál le a helyzetről.

2014. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Húzzon vissza az anyjához ha nálad csak ilyen magatartást tud produkálni.
2014. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit sem írtál le az esetről, mi pedig nem vagyunk látnokok. Esetleg megoszthatnád velünk az egész történetet, akkor talán hozzá is tudnánk szólni a témához.
2014. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nejem és 21 éves fiam külföldön voltak a fiam úgy élte meg és úgy nyilatkozott, hogy a sok sok rokonlátogatás közepette anyja "nem vette őt emberszámba, nem tekintette egyenrangúnak" Anyja úgy nyilatkozott, hogy "féltette az idegen környezetben ezért korlátozta"Ezt hallván katapultált a nővére minősíthetetlen brutális ordító, szitkozódó engem is mélyen sértő agressziója.
2014. nov. 16. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos azért olyan mérges a lányod mert egyetlen értelmes mondatot sem tudsz kinyögni
2014. nov. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

24 éves lány már nem gyerek. Bőven nem az. Sok ismerősöm ilyen korban házasodott, gyereke lett. Aki meg nem, azok is, akik tehették elköltöztek otthonról, és albérletben próbálkoztak az önállósodással. Lányokban állítólag fészekteremtő hajlam is van, bár ezt én őszintén szólva magamon még nem tapasztaltam.


De gondolj bele, hány évesen akarod menyasszonyként látni a lányodat? Mennyi idő neki beletanulni, hogy egyedül megállja a helyét, akár teljesen idegen környezetben? Pl. egy új munkahelyen?


Szerintem ezt már 24 évesen rég megtanulta az a lány, és dühös lett, amiért a saját anyja képes volt úgy kezelni, mint egy hülyegyereket. Ne értsd félre, de mit kell félteni egy 24 évesen? Vagy ha tényleg úgy gondoljátok, hogy még nem képes megbirkózni azzal, hogy új helyet lát, akkor meddig akarjátok óvni? Ha férje lesz, és gyereke, akkor is ellenőrzitek, nehogy megijedjen az új szomszédtól?


Ettől függetlenül megértem az anyját, hogy félti, de ezt nem muszáj korlátozásokkal kifejezni. Te pl. mit szólnál hozzá, ha bemennél egy étterembe, de nem engednének előke nélkül enni, mert nehogy leedd magad a céklával, mert nem fog kijönni a folt… nem éreznéd úgy, hogy komplett hülyének néznek? Szerinted a 24 éves lányod nem ugyanezt érzi, mikor „féltik az idegen környezetben, ezért korlátozzák”?


És tapasztalatom szerint az ilyen utólagos érvelések mindig sokat szépítenek az eseményeken. A kérdésből azt hallom ki, hogy máskor nem szokott ilyen veszekedős lenni a lányod. Akkor viszont az anyjával kéne megbeszélni, hogy szerinte mikor lesz önálló az a lány, és mivel is jár a felnövés.

2014. nov. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!