Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen sűrűn vannak...

Másnak is ilyen sűrűn vannak szuicid gondolatai?

Figyelt kérdés
Nem telik el nap, hogy ne gondolnék az öngyilkosságra. Nem áll mellettem senki. Nincsenek valódi értelemben vett barátaim, a lányok elkerülnek, a családi körülmények zűrösek. Egyedül érzem magam, szinte minden nap sírok. Nincs értelme az életemnek, nem értek semmihez sem. Az egyetlen kiutat egy vaskos kötél és egy szép nagy akácfa összehangolt alkalmazásában látom. Érdekelne, hogy hányan járnak még ebben a cipőben.
2016. aug. 31. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én! kb ugyanebben
2016. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Régebben nekem is volt, főleg 16-8 éves korom körül, de mostanra már elmúlt, pedig nem lett jobb a helyzetem, sőt.
2016. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nálam ez durván 5 éve tart, nem akar szűnni a rossz érzés. Néha vannak jobb pillanataim, de gyorsan elillannak, sajnos.
2016. aug. 31. 21:52
 4/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elterelni a figyelmedet, nézz youtubeon videókat, hallgass zenét, játssz olyan játékokat amik huzamosabb ideig lekötnek, kezdj el edzeni, hasonlók. Nekem is ilyesmik segítettek, ha találsz valamit amit élvezel akkor az utána elvonja a figyelmed, és könnyebben telik az idő addig amíg már nem érzed magad jobban.
2016. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A nap 24 órájában és velem is ugyanez a helyzet. Nem tudok mit csinálni már vele..
2016. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Játszom hangszeren, vagyis próbálkozom de egy kutyaütő senki vagyok. Mint minden másban...
2016. aug. 31. 21:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Ugyanez, de én próbálom elkerülni, valamit mindig csinálok, hogy ne gondolkozzak, mert abból jó nem sül ki soha:D
2016. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy akármihez nyúlok, tönkremegy. Ennyire nem lehet valaki egy nulla, mint én...
2016. aug. 31. 22:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
20, de ez miért lényeges?
2016. aug. 31. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!