Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan került elő ez a rengete...

Honnan került elő ez a rengeteg nyugdíjas?

Figyelt kérdés
Azt még értem, hogy szept. 1-je van, a fiatalok reggel elözönlik a várost, mert suliba kell menni, meg minden. De valahogy hirtelen nyugdíjasból is több lett. Hol voltak eddig? Honnan kerültek most elő, és miért lettek többen? :D
2016. szept. 1. 10:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Most rajzanak.
2016. szept. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Ugyanennyi volt eddig is, csak te még akkor aludtál a szünetben.

Mert mi a gond velük?

2016. szept. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
Statisztikai adatok mutatják, exponenciálisan megnőtt az utóbbi két évben az aktív virulens-vén-csecsemők születésének száma, ellentétben a magatehetetlen-nyamvadt kis újszülött-csecsemők számával, ami szerencsére rohamosan csökken. Ez örvendetes, az ország egyre jobban teljesít.
2016. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Most azt akarod hallani, hogy szándékosan el foglalják a tömegközlekedésen a helyeket az iskolások elől?:D
2016. szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Bár aludtam volna a szünetben :D Sajnos abból a korból már rég kinőttem.

Nyáron is minden reggel ugyanebben az időpontban jártam dolgozni, és eddig nem volt ilyen nyugdíjas tumultus.

2016. szept. 1. 10:25
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Másfél hónapja járok dolgozni azzal a busszal amivel az iskolások mennek reggel. 1 db nyugdíjas nem jött a másfél hónap alatt, ma legalább 5.
2016. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

"# 6/6 Időpont ma 10:27"

Esetleg ők vitték iskolába/ óviba az unokát.

2016. szept. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Ha jól megfigyeled, majdnem minden kisiskoláshoz tartozik egy nyugdíjas.

Úgy hívják, hogy Nagyi. És kíséri a lurkót az iskolába, mert papa-mama dolgozik.Ennyi idősen lehetne ennyi eszed.

2016. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%
6-os vagyok, nem, nem vitték az unokát. Általában az orvosi vizsgálattal takaróznak, érdekes hogy az orvos nyári szünetben nem rendel. Utána meg majdnem minden nap.
2016. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem unokával voltak, főleg, mert ez 9 óra körül volt már.
2016. szept. 1. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!