Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A főnököm nő és a női munkatár...

A főnököm nő és a női munkatársaimmal szemétkedik, velünk férfiakkal rendes. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Tipikus. :) Talán mert nem leszbi...
2016. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ja, tipikus. A legtöbb nő előzékenyebb, kedvesebb, elnézőbb a férfiakkal szemben. Ezt nőként mondom.
2016. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
A nők többsége érzelem orientált és ezt nem tudja levetkőzni akkor sem, ha főnök lesz belőle, holott a racionalitás célravezetőbb lenne. Egyszerűen féltékeny a női beosztottakra és szereti villogtatni előttük a hatalmát. Mondom ezt nőként több női főnökkel a hátam mögött.
2016. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
most ő az alfa nőstény, és a ba-szogtatással ezt a pozícióját igyekszik beleverni a nők fejébe. miért imádnak a nők versenyezni? a pasik közt könnyen lejön ki az 'első a sorban és így tovább. a nők között hiearchiát kialakítani nem egyszerű, nem vagyunkk erre programozva, invidualisták vagyunk, mondom én ezt nőként :D a pasik meg csapatjátékosok általában. én is a pasikkal lennék kedvesebb meg rendesebb, mert tudom, hogy a nők általában mosolyognak a szemedbe és aztán ha elfordulsz jön a hátbadöfés.
2016. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszokat. Egy 19 éves fiatal
2016. szept. 1. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Felraknám az asztalra.. többet nem szemétkedne.. :-D


22L

2016. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért mert valamelyikőtök bejön neki, és rivalizál a lánnyal..ezért lekezeli, hogy ő egy többnek tűnjön...buta egy nő lehet a főnököd..
2017. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!