Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem találom a helyem itthon,...

Nem találom a helyem itthon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és nyárra leléptem dolgozni Dunántúlra. 3 napja vagyok itthon és iszonyatos depresszió tört rám, semmihez nincs kedvem egész nap csak feküdnék tétlenül. Utálok itt lakni, nincs munka se szórakozási lehetőség, sok a cigány és beszűkült gondolkodású ember. Egyszerűen nem bírom ezt az ingerszegény közeget. El akarok költözni, de a szüleim azt hiszik hogy továbbra is itthon fogok lakni. Nem akarok csalódást okozni nekik, hogy most jöttem haza és máris lelépnék... Bűntudattal se tudnék élni. De szenvedek, nem tudok itt élni tovább. Úgy érzem mintha három hónapra kinyílt volna előttem a világ, új környezet, szabadság, függetlenség, önállóság, a magam ura voltam. Most még hirtelen bezárult és vissza zuhantam egy mély gödörbe, amiről ezelőtt nem is tudtam hogy mennyire mély... Mit tegyek?

20l


2016. szept. 2. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Koltozz el ahova akarsz, a szuleid meg fogjak erteni.
2016. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!