Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Velem van a baj, hogy abnormál...

Velem van a baj, hogy abnormálisnak találom, hogy a 16 éves öcsém meztelenül mászkál itthon?

Figyelt kérdés

Azelőtt rettentően szégyenlős volt, ha véletlenül rányitottam a szobájában vagy a fürdőben, amikor öltözött, üvöltött, mint a sakál. Pár hónapja meg az ellenkezője van, meztelenül alszik, és a lakásban is úgy mászkál itthon, egy száll semmiben. A szüleink szerint hagyjam rá, most ilyen korban van. De szerintem, ez totál nem normális dolog. Vagy most velem van a baj? Én sem vagyok szégyenlős, ha véletlenül meglát valaki meztelenül, tényleg nem zavar, de nem mászkálok meztelenül sehol, se itthon, se máshol mások előtt.

Szerintetek?



2015. ápr. 26. 12:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
21/L
2015. ápr. 26. 12:33
 2/17 anonim válasza:
19%
Ha teljesen mesztelen akk nagy bajok vannak vele...
2015. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ezt magadban tisztázd előbb, hogy miért zavar. Ha tudod tárgyilagosan pontosítani, akkor udvariasan és szeretetteljesen beszéld meg vele.
2015. ápr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Hát nem veled van a baj!
2015. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
mászkálj te is meztelenül..
2015. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
semmi baj,nyugodtan vetkőzz te is...
2015. ápr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hat en megkernem h legalabb egy boxert huzzon fel az annyira azert nem szabalyozza be a himbilimbi szabad mozgasat h ne lehessen kibirni.
2015. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

veled van a baj.

nem ruhában születtünk...

2015. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem senkivel nincs baj,velem is így volt mint öcséddel változó kor.Ő igy érzi magát jól,FOGAD EL ŐT ÍGY.

Talán kevesebbet meztelenkedik majd idővel,de a meztelen alvás megmarad(szerintem manapság sokan alszanak meztelen)Mi ba baj a meztelen alvással?

2015. ápr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%

mMennyi hülye troll van itt!


Nme normális, amit csinál. Ém nyáron meztelenül vagyok, de mert csak egyedül élek jelenleg. Tesó, rokon, egyebek előtt eszembe sem jutna!!!!!

2015. ápr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!