Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem találom a telefonom....

Nem találom a telefonom. Itthon hagytam el valahol, de sehol sem találom, és ki van kapcsolva. Hallottam, hogy van ilyen google telefon kereső, ami akkor is megcsörgeti ha ki van kapcsolva, de azt írja, hogy a hely nem elérhető. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 15. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű: kutasd át azokat a helyiségeket otthon, ahol biztosan jártál a telefonoddal. A cél a lényeg, nem kell mindenben a modern technikai megoldásokra hagyatkozni!
2016. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, valószínűleg tényleg mindent alaposan át kell kutatnom :)
2016. febr. 15. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Kikapcsolt állapotban nem tud vele semmit se csinálni a gugli. Az utolsó ismert helyzetét tudod legfeljebb csekkolni, de egy lakáson belüli megtalálásban ez nem fog segíteni.
2016. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"ami akkor is megcsörgeti ha ki van kapcsolva"

Ostobaság. Ha ki van kapcsolva, akkor nem működik, oké? (az NSA-s konteók mellett természetesen :))

2016. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, rájöttem. Akkor tudja megcsörgetni ha le van némítva, én meg úgy emlékeztem, hogy ha ki van kapcsolva. A telefonom pedig már meg lett. Köszönöm a vàlaszokat :)
2016. febr. 16. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!