Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen jó dolog történt ma veled?

Milyen jó dolog történt ma veled?

Figyelt kérdés
Kérlek akkor ne vlazolj ha pocsék napod volt. Rossz napom volt és szeretnék kicsit felvidulni. Minek örültél ma, mi jó történt veled, stb.?
2016. szept. 2. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Legalább 3 lánnyal szemeztem csak az a baj hogy mindről tudom hogy milyen xd meg lejártam a lábam
2016. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
51%
Főztem apának egy nagy tál pudingot nagyon örült neki:)
2016. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Mi az h tudod mindrol milyenek? :D ez mit takar?
2016. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

jövőhéten kezdődik az egyetem, most még itthon vagyok szóval semmi izgalmassal nem szolgálhatok :D

- felrakták végre a tesi órarendjét és összevetve a saját óráimmal találtam pár jót, amire majd járhatok (0 kredites, de legalább jót tesz, mert a rendszeres mozgás az egyetlen, ami hiányzik még számomra az egészséges életmódhoz)

- aztán ma végre minden maradék apróságot összegyűjtöttem a listámról (a költözéshez) szóval holnap már csak be kell pakolnom

- csináltam tiramisut és jól sikerült

mondjuk egész gyakran csinálok, mert mindenki nagyon szereti, de attól még minden egyes alkalommal örülök, hogy örülnek neki :)


bocs, ez valószínűleg nem az, ami elterelné a gondolataidat, de ma ezeknek örültem

tudom, felettébb izgalmas életem van :D

2016. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Most vagyok 9.es

Tegnap rosszul ereztem magam de ma csodas volt vannak baratnoim es a fiuk is beszelnek velem

2016. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
kiültünk barátnőmmel a dombra cigizni
2016. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sikerült transferelnem egy tamelt jilboat az egyik szerverről a sajátomra.

Olyan cukik :D


#ugyanitt lehet jelentkezni Arkozni :D

2016. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Azt takarja hogy egy kicsit k.rvák
2016. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Uhh velem ma több jó dolog is történt :D

Először is egyik barátnőmmel kaját cseréltünk, mert nem izlett, amit itthon csomagoltam magamnak és nekem adta cserébe a pizzás csigáját, amit akkor vett nem rég a pékségben és még langyos volt :3333

Aztán mikor hazajöttem, anyám mondta, hogy kifestjük majd a szobámat, aminek nagyon örülök, mert elég rég lett kifestve, ráadásul aki csinálta, rohadt igénytelenül csinálta meg, ha az ujjammal egy kicsit erősebben megdözsölöm a falamat, rajta marad a festék az ujjamon -.- Meg az ágyam is a falhoz van tolva és ezért a szivacsom széle falszinű...Nagyon gáz. És már régóta mondtam, hogy hivjunk már valami normális szobafestőt és fessük le rendesen és most végre a kérésem meghallgatásra került ^3^ Vagy nem tudom, hogy szokták ezt mondani XD

A harmadik és egyben talán legjobb az volt, amikor kiderült, hogy ugyanaz marad a tanárunk, aki eddig volt. Ugyanis volt egy tanár, akit nagyon szeretett az egész csoport, és tavaly bejelentette, hogy most 12.-ben átvesz minket tőle egy másik tanár, aki régebben is tanitott itt a suliban, csak gyereke született és most jön vissza a szülési szabadságáról és valamiért hozzá kerültünk volna. És egész nyári szünetben szomorú voltam emiatt, mert tényleg nagyon megszerettem ezt a tanárt és nem értettem, miért nem vihet már ő végig minket, ha már 9. óta tanitott, miért kellett most igy bekavarni a visszatérő tanárral...És ma kaptuk meg az órarendünket és a régi tanár volt odairva, hogy vele leszünk azon a bizonyos órán és megkérdeztük, hogy ez valami elirás-e, erre mondta az osztályfőnök, hogy nem elirás, hanem tényleg ő fog továbbra is tanitani minket :P <3

18L

2016. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
A kutyámmal egész nap hülyéskedtünk xd de komolyan, és csináltam neki egy szuper játékot, nagyon elvan vele xd.
2016. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!