Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegezzem vagy magázzam?

Tegezzem vagy magázzam?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.Kondiba járok.Jár egy állatorvos is kb 40 éves.Ő a terem legerősebb embere.Ugye a kondiban mindenkit tegezünk,tegezőviszonyvan vagyunk mindenkivel.Ott is úgy köszönök neki,hogy "heló".De ha hozzá vinném a kutyámat a rendelőjébe,hogy beszséljek vele?Tegezzem?Azért mégiscsak egy orvos

2016. szept. 3. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Én magáznám.Ha megismer meg jóba vagytok max felajánlja hogy tegezd.
2016. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha a teremben tegezed, akkor a rendelőben is tegezném, hiszen ismerem.

Ennek ellenére amikor belépnék, nevetve megkérdezném, hogy tegezhetlek? :D

2016. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magáznám a rendelőjében, viccesen doktor úrnak szólítanám. A teremben szerintem jót nevetnétek utána rajta. :)
2016. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes egy helyzet. Több dolgot is figyelembe vennék. A köszönésen kívül szoktatok beszélni? Milyen gyakran találkoztok? Mekkora a kondi terem és a település?

Egy kicsi családias helyen, vagy egy kisebb településen, ahol jobban ismerik egymást az emberek, és lehet, ő is tudja ki vagy, akkor tegezném talán a rendelőjében is. Budapesten egy nagyobb teremből ismerve magáznám. Lehet, rendesen felöltözve meg sem ismerne a rendelőben.

2016. szept. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elég kicsi a terem és a város is.Kb egy nagyobb szoba mérete.Beszélgetni nem nagyon szoktunk,de többször megkért már pl.hogy álljak mögé fekvenyomásnál vagy segítsek kiemelni a súlyt
2016. szept. 3. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Magázzad.
2016. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!