Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom be szeretné mutatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom be szeretné mutatni nekem egy jó barátját, aki 20 évvel idősebb nálunk (volt tanára). Ők nyilván tegeződnek, de én bemutatkozáskor tegezzem, vagy előbb magázzam, és várjam meg amíg megkér rá? (N/25)

Figyelt kérdés
Még csak pár hete járunk, elég friss a kapcsolat, és szeretnék jó benyomást tenni a környezetére, de nem tudom ilyenkor hogy illik.

2016. jún. 30. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Magázódással illik, majd ő valszeg legyinteni fog és mondja, hogy nyugodtan tegezd.
2016. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
ha a barátja akkor én tegezném.
2016. jún. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondta.
2016. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem azt kell nézni, h kinek a minek a barátja, hanem a korát és a korának megfelelően üdvözöljük a másikat!


Pofátlanság lenne ha a csak úgy letegeznéd, még ha nem is fog rá szólni semmit, de magában lehet elkönyveli majd!

2016. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Letegezheted és azonnal hozzáfűzheted, hogy örülnél, ha tegeződnétek! :)
2016. jún. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

haydi az idősebbnek kell felajánlania hogy tegeződjenek..


kérdező magázd főleg hogy idősebb nálad, ha ő azt mondja hogy tegezheted akkor tegezd csak..


a sok retard, kulturálatlan baromra meg ne hallgass, látszik hogy semmi értelem nem szorult beléjük. tisztelet van, kivétel nincs :D

2016. jún. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Várj, ha nőről van szó, akkor lehet fiatalabb is, a nőnek illik először felajánlani, tök mindegy hogy 25 éves, a fa szi meg 45 vagy 70.
2016. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. Ne parázz, a párod és a barátja: jó környezetben vagy, baj nem lehet.

2. Én az idős tanár helyzetében vagyok, szóval miután mondanád hogy jó napot, rögtön rávágnám, hogy maradjunk a tegeződésnél.

3. Kusza a helyzet az etikett szerint, mert a nő ajánlhatja a tegeződést, a férfi meg akkor, ha jelentős a korkülönbség, szóval 1:1.

4. Ha véletlenül meg marad a magázódás, abban sincs semmi baj, látok én olyat még párkapcsolaton belül is - attól még lehet szeretni a másikat.

2016. júl. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Várd meg, míg ő köszön először, ha sziával vagy hellóval, tegezheted. :)
2016. júl. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
haydi ülj le egyes
2016. júl. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!