Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legjobb olyan...

Mi volt a legjobb olyan élményed, amelyet egy sport nézése közben éltél át (stadionban, csarnokban, de akár kivetítőn, TV-ben stb. )?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 21:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Akár többet is írhatsz.
2016. szept. 3. 21:15
 2/10 anonim ***** válasza:
2016. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sosem voltam valami nagy sport imádó, de régebb sokat néztem a WWE-t, a pankrációt ami eléggé lázba borított annó :D Mondjuk most az ugrik be, amikor John Cena verte széjjel Batista-t és véget vetett karrierjének. Meg az is emlékezetes volt amikor Cena összeállított egy csapatot és Nexus-t jól elpic sázták. (És igen tudom, hogy a pankráció kamu)
2016. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Stieber kapura törhet, eldőlhet a mérkőzés..."

Meg az egész eb a válogatottal.


Ezen kívül régen az f1 még Schumival, meg a 2002-es foci vb, apummal néztük, nagyon szép emlékek.

2016. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Egyszer elvittek egy focimeccsre tiniként. Legjobban annak örültem mikor vége lett és mehettem a haverokkal focizni.

Kevés dolog van ami jobban untat annál mikor valaki olyat csinál amit én is tudnék, de nekem ezt néznem kell(sport, videójáték stream, nem scifi vagy fantasy Filmek stb)

2016. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Veszprém-Kiel meccs a legutóbbi kézi BL elődöntőjében. A TV-ben néztem, de így is hihetetlenül nagy élmény volt. Az ilyen meccsek miatt "szerettem bele" ebbe a sportba :)
2016. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1990-ben katona voltam Pesten, és a sporteseményekre soron kívül lehetett kimaradásra menni, úgyhogy kimentünk egy jégkorong mérkőzésre, mert úgy voltunk vele, hogy kibírjuk azt a másfél órát, utána meg mehetünk piálni. A meccs egyáltalán nem volt érdekes, néző is alig volt, már arra sem emlékszem, hogy kik játszottak, de az tette emlékezetessé, hogy tőlünk pár méterre ült Nyilasi Tibor, aki 1980-85 körül az egyik legjobb labdarúgó volt, és én gyerekként fociztam, plusz nagy Fradi drukker voltam, és Ő volt a példaképem, egy bálvány, úgyhogy mondanom se kell, hogy életem legemlékezetesebb napja volt, egy álmom vált valóra, hogy kezet foghattam vele, és pár szót is válthattunk.
2016. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2012-es Londoni olimpia Magyarország-Izland férfi kézilabdamérkőzés
2016. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok volt. De beteljesülés-szerű Priskin bombagólja volt a norvégok ellen - akkor láttam, hogy a válogatott tényleg átlépte végre az árnyékát, és életemben először élőben láthatom egy világeseményen.


Ezenkívül még rengeteg más válogatott meccs, magyar vonatkozású foci, vízi- és kézilabda.

2016. szept. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teniszhez kapcsolódnak. Mikor a 2015-ös Roland Garroson Stan Wawrinka megverte Djokovicot a döntőben. Ezen kívül Nadal összes Grand Slam győzelme. Fociban a 2014-es vb-n a brazil-német ott nem hittem a szememnek.
2016. szept. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!