Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A normális, jó, kedves,...

A normális, jó, kedves, aranyos stb lanyok tényleg szinte mindig otthon ulnek?

Figyelt kérdés
csak mert a városban csak ilyen pláza cicákat látok. Ugyanúgy néznek ki.Lapos,agyonvasalt,szálkás haj,elcseszett smink,haspóló és magasított derekú nadrág. annyira közhelyes-.-"

2016. szept. 4. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
vagy csak nagyon előítéletes vagy..
2016. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bit123bit ***** válasza:
100%
Nos el mondom hogy általában így van. Mondjuk én fiú vagyok, de nem átlagos, és én is otthon vagyok inkább. De ismerek több olyan lányt aki nagyon ritkán teszi ki a lábát a lakásból, és azok sokkal normálisabbak, mert ezzel ellentétben van több olyan lány ismerősöm aki szinte mindig bulizik meg általában nincsen otthon, és azoknak meg teljesen más a stílusuk is.
2016. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Hat en ezzel nagyon nem ertek egyet. Teljesen normalisnak tartom magam, nem a pasik, bulik, piak, penz, markak jelentik szamomra az eletet megis alig vagyok itthon:D (mas kerdes hogy a szuleim epp valnak es ilyenkor jobb ha menekul az ember...:"D)
2016. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Én is kedves és aranyos lány vagyok és csak akkor megyek el itthonról kb, ha iskolába megyek, onnan meg egyből hazajövök. Hétvégén meg itthon vagyok és tanulok, vagy itthon ülős programokkal foglalom le magam :o A barátnőim szintén.
2016. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Melyik városban élsz? Én mindenféle öltözetű lányokat szoktam látni, de az, hogy jó, kedves, aranyos valaki, nem tudnám leszűrni a megjelenéséből.
2016. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
A magasderekú nadrággal mi a gond? Körte alakú vagyok, nekemm ez áll jól. :D Másrészt engem jobban zavar, mikor rángatom a nadrágot, hogy ne legyen ki a hátsóm leülésnél pl. Annyira utáltam a csípőnadrágokat.
2016. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

"csak mert a városban csak ilyen pláza cicákat látok. Ugyanúgy néznek ki."


Normális lányok is ugyanúgy néznek ki.

2016. szept. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!