Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Soha sem lesz normális,...

Soha sem lesz normális, arányos alakom?

Figyelt kérdés

Úgy utálom a végtagjaimat (főleg a lábaimat),mert olyan vékonyak. Régebben csináltam egész testes súlyzós edzést+tömegnövelő étrend és sikerült is híznom,vastagodnom valamennyit mindenhova,de ugyanúgy aránytalanul,mert a derekam,csípőm,hátam sokkal vastagabb lett. Olyan alakom van mindig mint egy párna,amibe 4 fogpiszkálót szúrtak.

Lány vagyok.


2016. aug. 24. 12:30
 1/7 papagenou válasza:
lehet, hogy csak te érzed így. takard ki az arcod, ha szégyelled és töltsd fel magadról egy képet kepfeltoltes.hu-ra, linkeld ide s meglátjuk. (vagy privátban, ha nem akarod h mindenki lássa... ) de nem hiszem, hogy komoly lenne a probléma.
2016. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem töltök fel képet.

És valóban nem a súlyos és komoly kategóriába tartozom,de ettől függetlenül én szeretnék változtatni rajta,mert engem viszont zavar.:/

2016. aug. 24. 12:45
 3/7 papagenou válasza:

megértem

láberősítő gyakorlatok kellenének mondjuk, de a feneked is használod olyankor.. de a pasik szeretik a kerek feneket, akkor is ha nagy, szóval hajrá. én sok guggolást csinálnék a helyedben meg más láberősítést. első lépésként :)

2016. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Heti 1× szoktam konditeremben súlyzós edzést csinálni,de már csak alsó testrészre.(étrend ,kiegészítők nélkül)

Ettől függetlenül,még mindig ez a problémám.:D Na mindegy,köszönöm a segítséget!!

2016. aug. 24. 13:00
 5/7 papagenou válasza:
igazán nincs mit. Remélem elfogadod és jól érzed majd magad a bőrödben :)
2016. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2016. aug. 24. 13:06
 7/7 papagenou válasza:
igazán nincs mit.. :)
2016. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!