Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális vagyok...

Szerintetek normális vagyok én, nem tudott eddig senki olyan állatot mutatni amit undorítónak vagy csúnyának találtam volna, nem tudott senki olyat mutatni amit ne találtam volna cukinak vagy szépnek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha szemtől szembe állsz egy bengáli tigrissel vagy egy grizzlivel, kicsit se fogod cukinak találni...
2015. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Körülnéznél itt?

Talán mégis találsz olyat, ami tényleg csúnya, legalábbis emberi szemmel nézve. Mert a saját fajtájának biztos "ők" is szépek. :)


[link]

2015. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Miért szép vagy cuki egy darázs, egy légy, egy szúnyog vagy a már előttem csatoltak közüli állatok? Azt nem tudom, hogy normális-e. Ha ez nem gátol másban, akkor lehetsz normális.
2015. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, ettől még normális vagy.
2015. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hááát, nem biztos... :D Úgy sem változott meg a véleményed róluk, hogy elképzeled ahogy rajtad mászkálnak és a legrosszabbat teszik, amit tudnak (pl. pióca vért szív, skorpik szétszúrkálnak)
2015. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pióca volt már rajtam... :D és békát is simogattam már szobában a csupasz hasamon xD
2015. aug. 14. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Reggeli csúcs, cuki homo sapiens egyedek, biológiailag állatok - na?
2016. márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ülj bele egy vöröshangya-bolyba, vagy úszkálj kicsit egy piranha-halakkal teli medencében.

Meglátjuk, nem változik-e meg a véleményed a "cuki" állatokról!

2016. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A pókszázlábúhoz mit szólsz?
2016. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Az én párnám alatt már volt ilyen cukiság.Bár nem kóstolt meg, ami jobb is, mert a csípése állítólag fájdalmas.Bár jó párszor átfordulhattam rajta mint az úthenger, mert az ágyam több pontján is megtaláltam kihullott, hosszú lábait.De túlélte sajnos és végül a macskám szedte cafatokra, bár elég sok időbe telt neki, mert ez a cukipofa fénysbességgel közlekedik.Miközben a macskám órákon át üldözte, addig én az éjszaka hátralévő részét az íróasztalom tetején ücsörögve töltöttem."Felejthetetlen élmény volt ennek a drágaságnak a látogatása.Ha legközelebb valami hasonló szépség idetéved, majd hozzád küldöm.

2016. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!