Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok a párotokkal csinálni szabadidőtökben? Milyen programokat csináltok együtt? Mentek valahova a hosszúhétvégén?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szexelni, turazni, tarsasozni, filmet nezni, kajalni, pialni
2016. márc. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk most nagyjából így fog kinézni a hosszúhétvége: Ma ő ment a szüleihez mivel ott van kert, szét tudja kicsit kapni a kocsit, én itthon maradtam takarítottam. Délbe megyünk az én szüleimhez ebédelni, ott leszünk egy kicsit.Délután hazamegyünk, közösen fogunk sütni másnapra. Este szerintem szex, filmnézés. Vasárnap én dolgozom, du megyünk anyósomékhoz szülinapozni, utána utazunk le a balatonra, ott leszünk keddig: kirándulunk, pihenünk, beülünk valami jó étterembe!
2016. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Petőfi-szobor megkoszorúzása.

Nagypapa születénapja (márc.15)

2016. márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kirándulunk, eljárunk délutánonként estefelé biciklizni, eljárunk együtt úszni, sütünk főzünk, szexelünk mindeközben, hétvégente egyik hétvégén meglátogatjuk egyikünk, majd másik héten másikunk szüleit, 3 éve még eljártunk társaságunkkal szórakozóhelyekre, de mára már sokan elköltöztek, gyerekük lett így ez már kimarad.

Nyáron hozzájön még a strand + 2 hét nyaralás,.

Ilyenkor sokat vagyunk a kertben.

Filmezünk nagyjából ennyi.

2016. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kirándulunk, filmet nézünk, összebújunk, pihenünk. Elmegyünk étterembe, vásárlás, séta. Szerelmeskedés, pihenés, kis alkohollal megfűszerezve. :)
2016. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hétköznap esténként filmezünk, bújunk, beszélgetünk, szerelmeskedünk, néha bevásárolunk és főzünk. hétvégente meg időjárástól függően sétálunk a városban, esetleg elutazunk valahova, várost nézni, kirándulni, valamelyik hétvégén sziklát mászni voltunk, télen korizni mentünk párszor, kiállításokra, moziba. nyáron strandolunk, ezek mellett. és fagyizunk- célul tűztük ki, hogy megtaláljuk először Budapest, majd utána az egész ország legfinomabb fagyiját, illetve limonádéját.


Megyünk a hosszú hétvégén wellnessezni és kirándulni. :)

2016. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 VirágésBence ***** válasza:
Szombaton kutyát sétáltattunk és csak úgy együtt voltunk, nem csináltunk semmi extrát, főztünk, szexeltünk, filmet néztünk, vasárnap mindketten tanultunk, ma is ez a program, este filmezés és szex, holnap valószínűleg megint csak tanulunk. Hurrá
2016. márc. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Irigylem a sok válaszolót :(

Én szombaton egész napra elkísértem egy programjára, hogy a hobbijával foglalkozzon.. vasárnap játszott végig és most is ezt teszi.

Szex, egymással foglalkozás nulla..most is hívtam szexelni de a játék fontosabb :( a 4 nap is enélkül telik el...és hetek 2-3 hete nem volt szex kb. Csak én csinálgattam neki és lesz*r...

Nagyon jól esne összebújni meg sokat szexelni a hosszúhètvégén de esdig egy szex se jött össze..

23N :(

2016. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én végig éjszakás vagyok, meg párom sincsen. :D


Utolsó, ha gondolod ugorj be, jó kis hétvégét csinálnék neked!:D

2016. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!