Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon miért jó ide aljas...

Vajon miért jó ide aljas indokból beregisztrálni, mások bajával visszaélni? Gyúnyolódni? Miért jó kihasználni mások hiszékenységét sebezhetőségét?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 19:59
 1/4 A kérdező kommentje:
A helyesírás meg kit érdekel. De amúgy Gúnyolódni.*
2016. szept. 5. 20:01
 2/4 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne
2016. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi történt?
2016. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valaki egy nagyon rossz viccet csinál az életemből és nem tudom felelősségre vonni. Nem értem, hogy mi történik de megmagyarázhatatlan az egész. Olyan mintha össze állt volna a kép de nagyon hihetetlen.

Pedig kell, hogy legyen valami magyarázat és nekem ezt meg kell tudnom bármi legyen is az. Nem akarok olyan emberek életén, rossz döntésein rágódni akikhez semmi közöm. Nem ártottam senkinek sem, vagy legalábbis szándékosan nem akartam. Az egész életem a megalázásról szólt. Mindenki csak belém rúg, hogy aztán jót röhögjenek. Nem tudom, hogy csak én képzelődöm vagy ez valóság. Elegem van az egészből. Olyan ez mint valami rossz film.

Igen nagyon hiányzott valaki aki már meghalt de az az apám volt egyededül. Senki máshoz nincs közöm.

Elegem van abból hogy azon gyötrődöm kik vannak itt, bizonyos emberek halottak e vagy élők, milyen emberek voltak ártatlanok vagy jók, mit akarnak, ami történik velem annak okkal kell így történni, talán ez az egész csak álom és majd felébredek? Hogy lehet ezt feldolgozni? Miért érzek ilyen furcsa dolgokat?

2016. szept. 11. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!