Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igazán szép lányok szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazán szép lányok szoktak eljárni esetleg beregisztrálni oldalakra kifejezetten ismerkedési célból vagy nekik nincs rá szükségük hiszen akad elég hódoló a magánéletben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a szépség relatív, de azért vannak akiket a többség szépnek tart :)

2015. júl. 21. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:

és ha otthonülős és senki nem tudja leszólítani?

vannak ilyen fajta szép lányok is...

2015. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a szép lányok azért panaszkodnak hogy senki sem mer hozzájuk szólni, szóval ezért igen.
2015. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az #1esnek igaza lehet, arról pedig, hogy nem merik leszólítani őket úgy hallottam, hogy csak mítosz :D
2015. júl. 21. 10:32
 4/7 anonim ***** válasza:

#3: nálunk a suli legjobb csaja felé senki nem mert közeledni...nagyon kedves rendes mosolygós lány volt, még szűz, szóval nem egy party r1b4nc...közép iskola végéig senkije nem volt, mert nem mertek nála kezdeményezni...én egyszer megláttam és a mosolya nagyon megtetszett azt se tudtam ki az a lány...több mint 1 évet vártam amire megtaláltam aztán lassan meghódítottam, mondjuk nem volt nehéz, mert elég kedves lány volt és vágyott a szeretetre, csak én nem álltam készen sajnos egy kapcsolatra (7 éves depresszió alatt történt)...

szóval én első kézből megtapasztaltam ezt...tök átlagos vagyok, inkább otthonülős típus, ő meg bulizik, táncol.....teljesen más életmódot élünk ami megfogott benne, hogy mosolygós kedves lány és gondoskodó szeretni való...

Már van barátja, évek óta nem tartjuk a kapcsolatot...

Nekem is van barátnőm aki szintén nagyon kedves és szeretni való lány :) (nekem az ilyen lányok tetszenek)

2015. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nekem is nagyon nagy előny, ha rávan írva, hogy kedves és szép a mosolya :)


Nekem pedig van 1 nagyon szép lányismerősöm aki letörölte minden képét facebookról mert ráunt a sok udvarolóra, nem telt el úgy nap, hogy ne jelölte volna be vagy 10 idegen és a bulikban is állandóan oda mentek hozzá ami szintén zavarta :D

2015. júl. 21. 10:52
 6/7 anonim ***** válasza:
persze, sokan félénkek és csak így mernek ismerkedni.
2015. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szép lányoknak nem az a bajuk, hogy nem merik leszólítani őket, hanem a szépfiúk, akik ugyanolyan helyzetben vannak, mint a szép lányok, nem ócsárognak értük annyira, mint akik nem tetszenek nekik. Ha regisztrál egy oldalra, nem jelenti, hogy másképp nem tud ismerkedni. Lehet, hogy csak több személyből akar válogatni.
2015. aug. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!