Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel, hogyan lehet elérni...

Mivel, hogyan lehet elérni hogy valaki jobban feloldódjon?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy arról lenne szó,hogy velem nem akar beszélni,mert viszonylag hosszan válaszol ha kérdezek tőle valamit,de magától alig-alig szól valamit...

2016. szept. 5. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
jó kérdés talán a tisztelet , odafigyelés , segités
2016. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most rólam kérdezel?

Témafüggő, de le lehet a falakat bontani.

2016. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2


Hát valószínű nem pont rólad. De ha te is ilyen vagy, akkor bizony te erre tudsz válaszolni. Én azt mondanám, hogy azért nem szól magától, mert nincs mit mondania. Nem ismer annyira titeket, hogy akármi frappáns dologgal előálljon. Tudod mit kérdező? te mond el nekünk/neki, hogy miről szeretsz beszélgetni. És akkor majd fogja tudni, hogy mit mondjon. Mi az, amiről te legszívesebben beszélnél? Mi az, amit még meghallgatnál? És mi az, ami egyáltalán nem is érdekel? Ezt gondold végig, és próbálj olyanokról beszélni vele, ami téged érdekel. ha az illető a matekot, a fizikát, a biológiát, meg az informatikát szereti, akkor ezzel kapcsolatos dolgokról tudsz vele beszélni. Ha szereti a kocsikat, akkor azokról.

2016. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

2-es:Nem hiszem hogy konkrétan rólad van szó,habár kitudja. :D

Hát én zenéről,filmekről,könyvekről,fotózásról,rajzról,

emberekről stb sok dologról szeretek beszélni igazából.:)

Szinte bármit meghallgatok,max tényleg ha természettudományokról kezdene beszélni az nem igen érdekelne,de végülis meghallgatnám.

Nem tudom ő mit szeret...

2016. szept. 8. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Cseteltek vagy élőben nem nyílik meg?
2016. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Élőben.
2016. szept. 16. 17:03
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok: akkor keress olyan programot, ahol sokat lehet fotózni, hátha ha csináljátok is, szívesebben is beszél.Vagy egyetek :) Az evésről, ételekről mindenki szeret beszélni.


De lehet csak átmenetileg ilyen. Nekem is vannak időszakok, amikor keveset beszélek, inkább csak figyelek.

2016. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Szinte bármit meghallgatok,max tényleg ha természettudományokról kezdene beszélni az nem igen érdekelne,de végülis meghallgatnám."


Na ez az! :D Engem pl. sem a fotózás, sem a regények, sem az emberek nem érdekelnek. A természettudományok annál jobban. Be kell hát látnod, hogy egyszerűen vannak emberek, akik az érdeklődési körük miatt egyszerűen sosem fognak úgy feloldódni egymás társaságában. De mondjuk legyen a zene. beszélgethetsz a zenéről, de mi van, ha ő rockot hallgat? Vagy heavy metált? Máris nincs közös téma. :) Egy társadalom attól sokrétű, hogy a benne élőket más-más dolgok érdeklik, és más-más dolgokért rajonganak. Sok ember lesz még az életedben, aki szimpatikus lesz majd, mégsem találjátok meg a közös hangnemet. Ezt el kell fogadni.


Az osztályba való beilleszkedés nem más, mint az adott osztályban megtalálni azok társaságát, akikkel jól el tudsz beszélgetni! 20-30 gyereknek képtelenség, hogy egyazon gondolkodásmódja legyen. te is nyilván azok társaságát keresed, akiknek hasonló, vagy ugyan az az érdeklődési körük, mint neked. Ezért hát egy másik érdeklődési körű embertől nem várhatjuk el, hogy ugyanaz érdekelje őt is, mint minket.

2016. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!