Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy exbarátnak szülinapjára küldenék ajándékot?

Figyelt kérdés
Igazából csak azért gondoltam mert befejezetlen érzem a kapcsolatunkat erre vannak is okok miért. Nem nagy ajándék lenne vagy hülyeség hagyjam inkább? Elég ha irok neki facen vagy azt se kéne?

2016. szept. 5. 22:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Az ajándékot ugy szeretném küldeni ,hogy ne tudja ,hogy én küldtem.
2016. szept. 5. 22:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az exed lezárta akkor hagyd inkább!Azzal,hogy ajándékoznál neki inkább csak magadat ringatnád hiú ábrándokba,hátha majd rádfigyel.

Szerintem elég,ha Facen felköszöntöd.

2016. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te se tudod mit akarsz.. elég gáz az ilyen kérdéseket olvasni.. Én már semmin se lepődök meg, vannak akik azt valják komoly kapcsolatuk van közbe félre krogatnak.. Na de azért szerintük komoly kapcsolat. Kérdés. Mi a bánatos francér akarsz te a múltba tekinteni.. Hidd el le lett az zárva. csak te fújod fel újra mindenféle gagyi túlgondolással.
2016. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség.
2016. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!