Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem esik rosszul ahogy...

Csak nekem esik rosszul ahogy a magyarokkal bánnak?

Figyelt kérdés
Mindenhol szidnak bennünket,olyanokat mondanak és irnak az ujságokba hogy "Magyarország a rák Európában", olyanokat mondanak hogy mi magyarok mongolok vagyunk és takarodjuk vissza Ázsiába! Nem tudok így élni,hogy utálnak bennünket,igen rosszul esik!
2016. szept. 6. 23:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem mindenhol, másrészt ez a sajtó egy részének a véleménye. Nem utálnak bennünket, az emberek java része azt sem tudja pontosan, merre van Magyarország...
2016. szept. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hol olvasod ezeket a baromságokat, kérdező?


3-as: érdekes, nekem csak normális zsidó barátaim vannak, de ugye hasonló a hasonlót vonzza...

2016. szept. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
#3 Ugye tudod, hogy a 2. Vh-ig a Pesti lakosság 20%-a volt zsidó? A többség pedig magyarnak tartotta magát.
2016. szept. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Magyarok: Nem szeretnek és nem becsülnek egyetlen nemzetet sem a világon, és egymást sem szeretik.
2016. szept. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudom hol olvastál ilyeneket, mert én minden reggel 1 órát töltök azzal, hogy elolvasom a nemzetközi sajtót, de ilyesmit eddig még sehol nem olvastam! Egyébként meg ha ezt írnák teljesen igazuk lenne, mert a magyar egy elég undorító és söpredék népség, egész Európa szégyene az, ahogyan a magyarok viselkednek.
2016. szept. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Milyen érdekes de Rákosiról és Kertész Ákosról írt igaz hozzászólásom törölték, pedig nagyon udvariasan fogalmaztam és a bizonyított igazat írtam. Míg a ma 09:06-os válaszolót nem törölték aki azt írja hogy "...a magyar egy elég undorító és söpredék népség, egész Európa szégyene az, ahogyan a magyarok viselkednek."

Ahogy Kertész Ákos Kossuth-díja sem került visszavonásra tudtommal. Pedig az ő genetikáról szóló mondataira nincs bizonyíték, de arra van ám hogy a héber szótárban nem szerepel a "korrekt" szó egyetlen megfelelője sem.

2016. szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi is utálunk szinte mindenkit, főleg a szomszédaink. Szóval lépj túl ezen.
2016. szept. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Engem pont nem érdekel,mert mi Magyarok sem vagyunk különbek senkinél sem!

Ha nem birsz így élni(ami számomra nevetséges),tegyél ellene..mert ritka hülye felfogásod van

2016. szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A magyarokat csak a szánalmas ostoba idióta emberek utálják, mint Kertész Ákos, és a környező országok selejt lakói. Ja, és nekem is feltűnt, hogy a jó válaszok valahogy eltűntek, a magyargyalázást pedig a világ minden kincséért se törölnék ki...aranyos kis szabályzat ez,mit ne mondjak...
2016. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#8 vàlaszolò! Ha nem érdekel ne irogass, engem legalàbb érdekel mit gondolnak ròlunk! -.-
2016. szept. 7. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!