Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszbarátok! Mit szóltok...

Oroszbarátok! Mit szóltok hozzá, hogy a szakadárok éppen sztálinista jogrendszert építenek Donyeckben. Ennél azért csak jobb, ahogy Timosenkóék bánnak a kárpátaljai magyarokkal, nem?

Figyelt kérdés
Egy huszonéves fiatalt 10 nap kényszermunkára ítéltek, mert sörözött az utcán. Egy másikat egy hétre elvitték a frontra krumplit pucolni, ahol a barakkja falába lövedékek csapódtak be, mert megszegte a kijárási tilalmat.

2014. szept. 6. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Mivel megszavazták a fideszt, valószínűleg ők is ilyet szeretnének ebbe az országba. Sok naiv azt hiszi, hogy majd ő a farok szőrös oldalán lesz és nem a végén... :DDDD
2014. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Én börtönbe záratnám az összes agyament oroszbarátot hazaárulásért, elfelejtették mit tettek velünk az oroszok nem is olyan rég.
2014. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, nem kell mindent elhinni a Blikknek. Kacsa az egész.
2014. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%

"Egy huszonéves fiatalt 10 nap kényszermunkára ítéltek, mert sörözött az utcán. Egy másikat egy hétre elvitték a frontra krumplit pucolni, ahol a barakkja falába lövedékek csapódtak be, mert megszegte a kijárási tilalmat."


Ezt nálunk is így kéne, sokkal fegyelmezettebbek lennének a kölkök.

2014. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Forrás?
2014. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

"elfelejtették mit tettek velünk az oroszok nem is olyan rég."


Én sosem felejtem, hogy testvéreink felszabadítottak minket a nyugat rémuralma alól, csak sajnos mostmár újra rászorulunk egy felszabadításra, mert a nyugat újra leigázott minket.

2014. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
ezek az oroszok állatok, úgy is viselkednek, mint a c. állampolgáraink..
2014. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%

6-os


Te normális vagy?

2014. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

'Én sosem felejtem, hogy testvéreink felszabadítottak minket a nyugat rémuralma alól, csak sajnos mostmár újra rászorulunk egy felszabadításra, mert a nyugat újra leigázott minket.'


6-os, ha humorizálni akartál, akkor most mellélőttél, mert ez-de tényleg-még viccnek is rossz.

2014. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

"Egy huszonéves fiatalt 10 nap kényszermunkára ítéltek, mert sörözött az utcán. Egy másikat egy hétre elvitték a frontra krumplit pucolni, ahol a barakkja falába lövedékek csapódtak be, mert megszegte a kijárási tilalmat."


'Ezt nálunk is így kéne, sokkal fegyelmezettebbek lennének a kölkök.'


De ha a fagyi visszanyal...XD Akkor már szopás van.

Egyébként aki ilyen vasfegyelmet akar-akár hülyül akár nem- az miért nem Észak-Koreába költözik?

2014. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!