Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha fogalmam...

Mit csináljak, ha fogalmam sincs, hogy mit akarok?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 24 évesen, van egy érettségim, felsőfokú nyelvvizsgám, dolgoztam pár hónapot - ez minden ami fel tudok mutatni. Járok egy egyetemre ami kellemes, a jegyeim jók, de semmi különös. Úgy érzem szinte minden hidegen hagy a világon, ami meg nem, azzal nem igazán lehet megélni, és azok sem igazán erős érzések/érdeklődés... Mégis kihez, mihez forduljak vagy mit csináljak, hogy legyen bármi fogalmam, kitörjek ebből az érdektelenségből?? Már megőrülök ettől, hogy egy porszemről sem vagyok képes eldönteni akarom-e vagy sem... Egyáltalán nem tudom kitalálni, hogy mit kéne csinálnom az életben. Azt viszont szintén nem tudom elfogadni, hogy egész életemben olyan dolgokat csináljak amik nem érdekelnek.
2016. szept. 8. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
szoksz vagy szöksz.
2016. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is 24 éves vagyok, és dettó ugyan ez a próblémám. Annyi, hogy nekem nincsenek ilyen iskoláim viszont több a szar tapasztalatom a munka terén is:D Semmi nem tud felvillanyozni tényleg semmi ezért drogoztam is már. Pont az a problémám ami neked is, hogy egy porszemnek érzem magamat a gépezetben meg , hogy azt sem tudom mit csináljak. Szóval én is kíváncsi vagyok a válaszokra...
2016. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!