Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik Romániában is élő/élt...

Melyik Romániában is élő/élt népcsoportra jellemezők ezek a külső tulajdonságok?

Figyelt kérdés
Fekete haj,fekete/barna szem,sötét bőr(változó árnyalatú,de barna),mandulaszem,közel keleties/ázsiaias arcvonások,görbe orr.

2016. szept. 8. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Ilyen leírás alapján bárki lehet...


Ellenben: vagy zsidók, vagy törökökkel keveredett székelyek, vagy kunok, vagy kunokkal keveredett székelyek, vagy kunokkal keveredett zsidók, vagy...

2016. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem székelyek,annyi biztos. Tudom,mert rokonokról van szó.
2016. szept. 8. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Tatárok. De ők főleg Constanta megyében (a tenger mellett) laknak. Esetleg törökök, de ők is főleg délen laknak.
2016. szept. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul fogalmaztam meg,tehát erdélyiek,nem romániaiak :D Ők maguk románok,de külsőleg olyanok,mint amilyennek leírtam.
2016. szept. 9. 11:24
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Ha "ők maguk románok", akkor mi a kérdés? Megvan a népcsoport.


Ha rasszra / alrasszra kérdezel, akkor jobban tennéd ha mondjuk egy archeológiai csoportban.


[link]

2016. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ez a külső ázsiai vérrel került beléjük kérdés,hogy milyen?
2016. szept. 9. 13:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a hazaáruló magyarokra.
2016. szept. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz bármit mondani.
2016. szept. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!