Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van, hogy senki se...

Elegem van, hogy senki se értékeli az igyekezetemet. Mondjak fel az életből?

Figyelt kérdés
Annyira unom,bármit csinálok mindig más emberek a jobbak a szebbek az okosabbak a kedvesebbek. Egyszer olyan jó lenne azt hallani,hogy igen ügyes voltál. Se a munkahelyemen,se az egyetemen se a magánéletembe nem becsülnek semmire. Én mindent megteszek,ami a csövön kifér. Mégis mi lehet a probléma? Nincs már kedvem így semmihez,tudom kedv nélkül is végezni a feladataimat de leginkább egy kiégett negyvenes ex-prostira hasonlít az életkedvem. 21/L
2016. szept. 8. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
tanulj meg úgy élni,hogy a cselekedeteidért nem vársz semmiféle viszonzást... később egyszerűbb lesz az életed.
2016. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általában tini korban kialakul hogy valamit ha csinál az ember akkor azt általában nem a külső megerősítésért hanem a saját céljaiért teszi.

Régen nekem is ez volt a bajom. Aztán ráfeküdtem azokra a dolgokra amik engem érdekelnek és boldoggá tesznek. És hirtelen elismertek az emberek.

2016. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg kezdd el függetleníteni a tetteid mások véleményétől. Azért csináld a dolgokat, mert van velük célod. Valóban jól esik, ha bátorítják az embert, de vannak ilyen időszakok.

A probléma veled igazából semmi. Egyszerűen van, hogy ilyen közegbe kerül az ember. Hasonló helyzetben vagyok, semmi megerősítést nem kapok. A dolog mellett egy bizonyos családtag meg kap, aki elég negatív dolgokat csinált régebben, de valahogy mindenki elfelejtette. Én kitűztem célként, hogy új életet fogok kezdeni a régi emberkéktől függetlenül. Szerintem te is keress valami célt.

2016. szept. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Azt hiszem értem miről beszélsz. Néha én is hasonlóan érzem magam. Leginkább szociális és magánéleti téren. Azt vettem észre magamon, hogy nagyon vágyom már arra, hogy értékeljenek a társaim, barátaim, ismerőseim. De egyre kevésbé érzem magam értékesnek mások előtt. A családom azért értékel meg tőlük kapok is szeretetet.


Szerintem ha van benned egy ilyen igény, hogy a magánéleted, családod is értékeljen, akkor lehet jelezned kéne felé. Ha a párodról van szó, vele szerintem nyugodtan megbeszélheted az ilyet. Nyilván a főnököddel, vagy barátaiddal kínosabb lehet egy ilyen beszélgetés.


Ha van kedved beszélgetni, írj rám :)

2016. szept. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hu...igen, ugyes voltal! :) ;)
2016. szept. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!