Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16-23év közötuti lányok hogy...

16-23év közötuti lányok hogy bírjátok a kritikát? Én úgy vettem észre hogy sehogy! Ha szemtöl-szemben valaki elmondja, elfogadjátok anélkül hogy a másikat ne orditsátok le?

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 08:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*közötti
2016. szept. 9. 08:00
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Akkor én vagyok a kivétel,ha építő jellegü kritika és normális stílusban adagolják be akkor elfogadom!
2016. szept. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Én nem igazán szoktam leordítani senki fejét. A kritikát jól bírom, de annak is megvan a módja, hogyan közlöd. Ha egy lány visszautasít és te ennek nyomán elkezdesz fröcsögni, szidni őt és hasonlók, az nem kritika, az tömény rosszindulatúság, és mint olyan, az adott lány vérmérsékletétől függő reakciót érdemel. Amennyiben higgadt hangon, észérvekkel és kulturált megfogalmazásban közölsz velem egy valóban építő jellegű kritikát (tehát nem csak azt, hogy szerinted nagy az orrom, mert azzal nem igazán tud mit kezdeni az ember), akkor azt én is hasonló hangnemben fogom kezelni. Oké, ha valami bántó, de jogos kritikáról van szó, akkor lehet, hogy érzékenyen érint és nem biztos, hogy megköszönöm, de még az is lehet, hogy hálás leszek egyes megjegyzésekért, amikkel felnyitod a szemem.


De ha nálad jellemzően ordítás a vége, akkor kétlem, hogy igazán kulturáltan közölnéd az építő jellegű kritikáidat, itt a "te büdös ribi, hát kinek képzeled te magad" jellegű kritika emeltebb hangú közlését tudom elképzelni, ami ilyen választ érdemel.

2016. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Istenem,szó se volt ilyenről,látjátok hogy reagáltok le egy kérdést?Tanulmányt lehetne írni egyes kommentelökről!

Túl reagáljátok a kérdéseket,és a kérdező egyből csakis egy rosszindulatú,bunkó pasi lehet!

2016. szept. 9. 08:51
 5/11 anonim válasza:
71%
Higgadj le papi,csak visszadobtuk a kérdést rád-)
2016. szept. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi-)
2016. szept. 9. 08:59
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Akkor legközelebb fejtsd ki talán a kérdést bővebben. Ez így k.nagy általánosítás.
2016. szept. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól függ ki mondja, és attól függ hogyan mondja.
2016. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 6. hozzászólásodból kiindulva szerintem jobban, mint te.
2016. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, még mindig ostoba vagy. :)
2016. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!