Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még néhány nappal ezelőtt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még néhány nappal ezelőtt is azt hittem, alaptalan a férfiak állítása, hogy alig van elfogadható lány/nő/. Elfogadjátok bocsánatkérésemet?

Figyelt kérdés
Aztán regisztráltam erre az oldalra. Olvasom a lányok/nők/ kérdéseit, válaszait. Ezekből megállapítható, hogy nem hogy alaptaan a férfiak állítása, de még túl is dicsérték ezeket a hölgyeket.

2015. máj. 25. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szóval x éves korodig tapasztaltál valamit az életben, beregisztrálsz egy fórumra, elolvasol három választ és az már megfordítja a világképed? Kicsit befolyásolható vagy, nem gondolod. De ha így is van, kíváncsi lennék a konkrétumokra, hogy mik tántorítottak el.
2015. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ah nem igaz... :( buti vagy, hogy miért? Mert mindig is voltak ilyen olyan emberek, ennyi.
2015. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Mi az h elfogadható? Mindenkinek más a szubjektív márcéje.

Szerintem nagyon is sok az elfogadható nő, nyilván nem itt a 15 éves nagylányok és magukat nőnek kiadó perverz kamasz kisfiúk, meg a megfáradt életunt párkapcsolatra képtelenek közt kell keresni.

2015. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Most komolyan a GYIKről akarsz következtetéseket levonni az egész női nemre?


Hát az agyam eldobom... :D

2015. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj be kell látni az ebbe a kategóriába írogatók 80%-a vagy problémás kapcsolattal küzd vagy társkeresési problémákkal vagy egyéb baja van ,mindenesetre az biztos,hogy valami nem stimmel vagy vele vagy a környezetével. Mindenki küzd valamilyen problémával az itteni nők legtöbbje például az általad is említettel. Szokj hozzá és ne általánosíts,bár lehet rá alapod,de próbáld pozitívan nézni a helyzetet, még mindig vannak normális lányok/nők.
2015. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen igaza van, pár napja regiztem,feltettem egy párkapcsolati kérdést, mert hát miért ne,ha közvetlen környezetemhez nem akarok ezzel fordulni, erre teljesen betámadot egy elmebeteg pasi a szex ajánlatával:D

Közben olvasgattam, nézelődtem és nevetséges ami itt megy,élményszegény tizenéves kislányok és kisfiúk írogatnak úgy,hogy kiadják magukat jóval idősebbnek, persze végig trollkodják az egész oldalt:D Ennyi idősen még babáztam és csúzlival lövöldöztem a szomszéd kertjébe :D

2015. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6: ha te tizenévesen még babáztál akkor infantilis volt már bocs :/


minket 11-12 évesen már rég izgatott a szex téma. az más kérdés, h nem gyakoroltuk aktívan, de "fejben" már nagyon ment.... (hehh..) az más kérdés, h akkoriban, max egymás között osztottuk meg ezeket ezeket haverok, és nem a neten. az első szex is 15-16 évesen volt a többségnek, és ebben azért az itt kommentelők se különböznek nagyon. vannak kirívó esetek de ha végignézel mondjuk száz választ ott ritka h mondjuk 14 év alatti szexelt, ami sztem teljesen reális volt régen és ma is.

nem azzal van/volt baj, h korán érnek, hanem h nincs szexuális kultúra, teljes félrenevelés van, nincs felvilágosítás, illetve túl későn van. a gimiben ezzel traktálni a népet, mikor a többség már rég túl van mindenen? ne röhögtessenek.

2015. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elfogadom a bocsánatkérésed :) Ami azt illeti, én sem hittem hogy annyi ilyen vagy olyan szempontból primitív ember összesen van az országban mint amennyivel itt a gyakorikérdéseken találkoztam.
2015. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6: Megtanítasz csúzlizni? Mindig is szerettem volna, de sose volt mentorom hozzá.
2015. jún. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!