Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszex, leszbi, meleg emberek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex, leszbi, meleg emberek! Elfogadjátok így magatokat?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy néz ki hogy biszex vagyok de nem tudom elfogadni egyszerűen... L
2015. jan. 31. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
pedig kevés szebb látvány van, mint két lány együtt :)
2015. jan. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
El.
2015. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
aha
2015. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kamaszkori ~15 hónapos hülyeségen kívül - hogy a biszexek fertőzőbbek - nem volt még nemi betegségem amúgy (a csak nőikre veszélyes kórokozók sincsenek, pont ez miatt az életvitel miatt), mert pont oda is figyeltem - és ez hát ott az óvszer, ha óvszer nélkül meg az mellett nővel ott is meg van a megoldások tárháza.



Amúgy jobban mintha hetero vagy meleg lennék, biszex vagyok (melegek itthon nem tartják melegnek, én magam annak tarom magam), általános nyolcadik félév vége előtt novemberben elmondtam. Mert így éreztem tisztségesnek, ez még rendszer váltás előtt volt de népszerű lettem vele egy kicsit ennyi. Voltam már sokféle kapcsolatban, és mások is elfogadtak.

Soha nem én hozom fel a témát olyannal akivel nincs szex képben. Sokan pont mint te is kíváncsiak rá. Sokan meglepődnek. Aztán leesik nekik ez egy 22 éves fiúval költözött össze és lakot egyűtt a három évig.


Szűk tíz évet éltem kint, de többit itthon, csak a melegek közt van távoli ismerős, aki a biszexualitást nehezen fogadta el nálam. Volt nő kettő akinek így nem kellettem, bő negyed évszázad alatt. és több mint egy tucat még heteró nő is akinek pont ezért.

2015. febr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Nekem soha nem volt nehéz elfogadni ezt.

Nem volt soha kérdés,inkább fura volt belülről megélni,hogy én más vagyok,és nem oszthattam meg senkivel.


Nekem inkább ez volt fura.

26/F/M

2015. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen elfogadtam magam. Csak éppen párt nem találok. 24 f m
2015. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Igen ,de családom már kevésbé!:D Szerintem próbálj szerezni meleg vagy leszbikus barátokat ők majd segítenek el fogadni a másságod.Nekem is írhatsz ha gondolod...

22/F

2015. febr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
77%

Eleinte nem akartam elfogadni, de aztán rájöttem, hogy ebben semmi rossz nincs és amióta így gondolkodom SOKKAL jobb lett. Már csak kéne valaki, akivel meg tudom osztani az ezzel kapcsolatos dolgokat, mert elég rossz így, hogy kb. csak magammal tudom "megbeszélni" :D.

20/F

2015. febr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!