Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért figyelik egymást ennyire...

Miért figyelik egymást ennyire munkakörnyezetben az emberek?

Figyelt kérdés

Eddig az a tapasztalatom hogy az ember nem csinálhat szabadon semmit, mert egyből lebeszélik, leszolják, kinézik, meg egyből elkezdenek róla pletykálni és terjednek a hirek, más történettel felfújva. Ha én munkahelyre bemegyek egy nagy piros lufival, akkor azt kell hallgatnop napokig utána hogy Én mit tettem.. meg hogy én milyen vagyok.

De ez csak egy elvonatkoztatott gyenge példa, valahogy azt érzem ha jobbra "kiteszem a lábam kicsit akkor már azonnal mennek az irigykedések lehúzások. Most tényleg ez M.o? Az ember nem csinálhat kedvére semmit?


2016. szept. 9. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Tényleg ez. Annyit csinálsz, hogy elhúzol nyugatra és ott hagyod azt a semmirekellő bagázst.
2016. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még mindíg működik a 3/3 mas "jelentem".

Nameg persze önvédelemből, amíg másról csámcsog addig róla nem esik szó. Az ilyenek mind gyávák akik vállalni sem merik magukat. Akármilyen háború volt eddig a térségben az elmúlt évszázadban, a magyarok mindíg meg lettek dugva.

Igazi köcsögnép lettünk!

2016. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ráadásul ki sem vették a végén, csak jól seggbegyalázták nagyanyáinkat is..
2016. szept. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valahogy az óvodai, bölcsődei színvonal érzékelhető a magyar munkahelyeken.Valóban gyomorforgató.A legundorítóbb emberi jellemvonások tárháza lelhető fel egy-egy munkahelyen.

Másrészt egyébként azért is figyelnek, nehogy véletlenül többet dolgozzanak nálad.

2016. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!