Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt hány héttel...

Szülés előtt hány héttel kezdik nézni az előző császáros heg vastagságát? S hogyan mérik? A belső heget figyelik ugye?

Figyelt kérdés
Tudna nekem valaki értékeket írni, hogy pl meddig jó a heg vastagsága,mikortól nem engedik, hogy természetesen szülj másodikat? ilyenekre és hasonlókra lennék kíváncsi. 36+3 hetes vagyok,s most már érdekelne, hogy minden rendben van-e.És érdekes módon megint sokára kaptam időpontot,akkor már 38+egy-két napos lennék.
2016. aug. 27. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hegvastagság mérése már elavult, nem lehet belőle semmire sem következtetni, egy vastagabb heg is lehet rugalmatlan, és egy vékonyabb is lehet jó erős. A hegszétválást sem ultrahanggal diagnosztizálják pl. szülés alatt, azt más jelekből kell észrevenni. Ennek ellenére tudom, hogy az országban van olyan hely, ahol nézegetik, és ez alapján írnak ki császárra, de ez teljesen elavult, arról nem is beszélve, hogy mm-ekről beszélünk, tehát nem is lehet teljesen pontos a mérés.
2016. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem mértek hegvastagságot soha.Vastag heg is szétválhat és vékony is kibírhatja.A hegvastagság már nem mérvadó,elavult módszer.
2016. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem mérték egyszer sem.
2016. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 40.héten nézték először.
2016. okt. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!