Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon léteznek olyan...

FatYouBálint kérdése:

Magyarországon léteznek olyan közösségek, amelyek elszakadva a civilizált világtól önellátóan élnek? Individuálisan)

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Borsodban
2016. szept. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
#1: ezen jót nevettem, bár ha belegondolok, nem vicces, és igazad is van. Ózdon láttam ilyen közösségeket, akik ősemberek módjára élnek, még ha nem is saját elhatározásból. De ha olyan közösségre gondolsz, mint amilyen "A falu" c. filmben volt, olyanról nem tudok. Tartanék tőle, hogy ha van is, az valami nagyon agymosott szekta lehet, bár maga az ötlet nekem is tetszene, hogy vissza a természetbe felkiáltással eldobjuk a mobilt meg minden mást, aztán hello. Csakhogy ez hosszú távon nem hiszem, hogy fenntartható, és sokkal több lemondással járna, amit az emberek 99%-a hajlandó lenne elviselni.
2016. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bakonyban van egy hippi tábor. Ott elvileg se áram, se vegyszerek, semmi hasonló nincs.
2016. szept. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!