Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon mennyire...

Magyarországon mennyire általános, hogy a főnök dicsekszik a fizetésével?

Figyelt kérdés
Hogy ő kb a sokszorását keresi mint az alkalmazottak akik 60000 ft körül keresnek.
2016. szept. 3. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem átlagos. Ritka az ilyen. Magyarországon a főnökök inkább a piszkálásról híresek.
2016. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Persze nem a teljesítmény alapján piszkálnak, hanem aki nekik nem szimpatikus.
2016. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 PresidentEvil ***** válasza:
Azokon a helyeken, ahol én dolgoztam, általában nem dicsekedtek, sőt inkább titkolták, mert nem lett volna szerencsés, ha kiderül, mennyivel keresnek többet. Amikor főnök lettem, engem is megkértek, hogy tartsam titokban.
2016. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A "fonok"-nek nem fizetese van.


Marmint a fonok alatt most a tulajdonost ertem.


Ove a cég, ami egy profit termelo uzleti vallalkozas. Ove az iranyitas, ove a penz.


Teljesen termeszetes h o kapja a legtobb penzt.


Ha 60ert talal munkast akk minek fizetne tobbet?

2016. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az ország egy olyan részén élek, ahol sok gazdag él, sokuk épp az alkalmazottaik sanyargatása/kihasználása árán érte el amit.

Középosztály alig van ahol élek(kisebb város)inkább jónéhány nagyvállalkozó, meg a csatlósaik a kisebb vállalkozók és a rengeteg güriző napszámos, meg gyárimunkás, közmunkás.

A kocsmában is szoktak lenni fura dolgok.benn isznak a dolgos emberek, mikor betéved az első példánya ezekneka díszes embereknek.

Egyből elkezdi oltani a többséget, hogy így meg úgy él, ma ezt meg azt vette, ti mikor vesztek akármit is, holnap kéne 10 ember, de normálisabb mert ha isztok akkor csak fele fizu lesz!

Szóval ez megy, majd jön a többi, és egy idő után azt veszik észre a kis dolgozó emberek, hogy az addigi békés sörözős délutánjukból valami förtelmes, magamutogatós,dicsekvős nap lesz.ilyenkor cserélődik ki a kocsma/vendéglátóhely közönsége.A kocsmáros nem bánja, mert ezek legalább nem csak a legolcsóbb sört meg a fröccsöt rendelik.

Szóval itt voltak olyan dolgok, hogy az egyik mondja, nekem megvan egy héten az 1-2 millió, jobb hetekben, a 4-5 is.

erre kontrázik a másik, az semmi nekem nem jött meg a pénzem múltkor, odatelefonáltam az embernek, hogy most mi lesz, elküldjem akkor a "szaftost, meg a cápát"érte, vagy mi?Másnap be is jött a 20 misi, jövő héten megyünk az asszonnyal a bahamákra.

Szóval mikor egy átlag kispolgár ezt hallgatja, szerintem az életkedve is elmegy.

2016. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4. Nem övé a cég egy állami alkalmazott.
2016. szept. 3. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!