Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne zavarjon...

Mit tegyek hogy ne zavarjon hogy egy osztálytársnőm ilyen velem?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok,esti iskolába járok. Első nap mellém ült egy nő,akiről azt hittem lány,23-nak néz ki,de 33éves. Na mellém ült kedves volt. Másnap meg hogy én ne üljek mellé,ürügyként azt mondta mert nem férnék el mert ő szeret szét terpeszkedni,hát egy pasi mellé meg oda ült. Meg előző nap kértem hogy küldje át a tananyagot facebookon de arra is nemet mondott.És mondtam neki hogy nem találtam meg facen azt mondta nem baj az,és elfordult és vigyorgott... (Másnak azt mondta azért ilyen velem mert fiatal vagyok hozzá.) De nem hinném... Csak mert fiatal vagyok ilyennek kell lenni,hogy ne üljek mellé meg ilyenek... Másokkal meg barátkozik,idősebbekkel 40-50évesekkel...Fáj hogy ilyen velem. Ha egy 14 éves gyerek lenne viselkedne így még megérteném,de egy érett nő..:(

2016. szept. 9. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Le se kell tojni az ilyet. Legyen több eszed, biztos irigy mert szép és fiatal vagy. Ne is figyelj rá, ha mérgelődsz még jobban idétlenkedik. Emelkedj főlé intelligencia szempotjából. Ne hagyd, hogy egy ilyen elrontsa a napodat.
2016. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó egy nő... Voltam én is így mint te.

Sajnos sok a beképzelt paraszt ember,IQjuk meg nulla. Azt hiszik ők itt a valakik..

2016. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Te bajod hogyha ezen megsértődsz.

Nem akar veled haverkodni, ennyi, feleslegesen bőgsz.

2016. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem bőgök,csak zavar hogy bunkó velem,hogy ne üljek mellé,meg ne jelöljem be facen,és felnőtt nő...de tudtam hogy jön valaki aki befog szólni...
2016. szept. 9. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!