Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne zavarjon...

Mit tegyek, hogy ne zavarjon ennyire mások véleménye rólam?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok, hogy megerősítésre van szükségem, hogy jó ember vagyok... Nagyon zavar már, hogy az emberek bámulnak és nem tudom mit gondolnak, esetleg látom, hogy rólam beszélnek és egyből arra gondolok, hogy valami rosszat hallottak rólam, hiszen én se vagyok tökéletes de soha semmi bűnt nem követtem. Csak egyszerűen félek, hogy olyanok támadnak hátba akikkel rosszban voltam egykor... Ettől félek, így kelek nap mint nap.
2016. márc. 17. 16:19
 1/2 anonim válasza:
100%

Jajj én is így vagyok... "Mindig rólam beszélnek ha rám néznek, biztos nem tetszik nekik a ruhám, valami rosszat tehettem??" Gondolom én ezeket... Nos volt már ilyenekre példa h az öltözékemmel volt baj. Nos mivel engem nagyon könnyen fel lehet idegesíteni, odamentem hozzá és mondtam neki h a te ruhád se jobb aztán lecikiztem ott mindenki előtt.

Hát hordj olyan ruhát amiben jól érzed magad. Legyél mindig jó lány, és a problémáidat csak a legjobb barátnőidnek mond el.

Ha beszolnak neked akkor hasonlo temaju beszolassal szolj vissza nekik.

Tapasztalat. Remélem h bevállik

2016. márc. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt nem tudhatja így pontosan senki, hogy miért bámulnak:)


De én ehhez csak azt tudom hozzászólni, hogy talán vedd észre azt, hogyha másokat is bámulnak:)) Az olyan emberek, akik mindenkit bámulnak, és mindenkiről véleményeket gyártanak azokat nem kell olyanformán komolyan venni, mintha úgy éreznéd, hogy ki vagy "szúrva" számukra.

Amikor azt látod, hogy az emberek olyan dolgokat is becsmérelnek, ami igazán nem becsmérlésre méltó (sőt akár azt, hogy olyan dolgokat dicsének, ami szerinted gáz), akkor nem kell semmin meglepődni.


Gondolj arra, hogyha valami igazán komolyan vehető bajuk lenne veled, akkor odamenned majd hozzád és közlik. Pusztán egy gondolatnak nem kell még jelentőséget tulajdonítani.

Konkrétan ki támadott hátba, vagy mi történt? Gondolom talán kívülálló vagy, és az a probléma?

2016. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!