Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor van egy tábla csokitok,...

Amikor van egy tábla csokitok, egyből megeszitek az összes kockát (tehát még aznap), vagy be van rendszerezve hogy egy nap pl.2 kocka, vagy ahogy kedved tartja?

Figyelt kérdés
Bocsi az elején még T/2-ben írtam aztán átmentem E/2-be

2016. szept. 11. 17:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedvem szerint, általában egyszerre max. 1 sor.
2016. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ált. az egészet megeszem egy nap, kiv. ha:

- nem akkora húdekedvenc, de ehető (ált. az ilyet nem magamnak veszem, hanem kapom)

- már fullon érzem magam

- töménynek tartom a csokit (na nálam pl. a szerb Cica Maca csoki olyan, hogy imádom, de egyben megenni az egészet... ááááhhhh... nem az én gyomromnak van kitalálva)

2016. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Blade Bone ***** válasza:

Egy liter jégkrémet is helyben gyomorra eresztek :D 2.5 litereset már beosztom. :) Meg ha veszek finom tölcséres jégkrémből 4et 5öt, azt is egymás után betolom, amíg van. :D Meg a cukrokat is mikor rám jön, fele zacskót a számba borítom és csak egy szopogatom, aztán szétrágom az egészet mert idegesít, hogy van. És el kell fogyasztani, hogy ne legyen, csak akkor nyugszom le. :D

És ez nem ide illett, de hát akkor is édesség. :D Egyébként nem vagyok édesszájú, de ha rám jön havi egy két alkalommal, akkor adni kell az érzésnek. :)

2016. szept. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat ^-^
2016. szept. 18. 20:22
 15/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem hagyok sosem. Nem is értem a visszazárható csokipapírt.
2016. nov. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!