Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kislány keresztelőjére decembe...

Kislány keresztelőjére decemberben/januárban milyen ruhát ajánlanátok nekem (önéletrajz lent)?

Figyelt kérdés

Keresztanya leszek. Barna hajam van, kék szemem, a bőröm világos. Magas vagyok, de van rajtam egy pár plusz kiló, ez a hasamon látszódik főleg, mellben elég erős vagyok. Nem vagyok egy kifejezetten nőies nő, sőt, tehát rózsaszín habos-babos cukiságot még a kezembe sem vennék, nemhogy magamra. Kis falusi templomban lesz, így azért valami legalább térd környékéig érő, rövid vagy akár az idő miatt hosszú ujjú is lehet (vagy 3/4-es). Szeretem a csipkés ruhákat, vagy a normális, egyszerű, nem agyoncsicsázott, egyszínű ruhákat, max egy kicsi masnival vagy kicsi virággal mellrész alatt.


Nagyjából ennyi is, másban nem is gondolkozok. Ilyen ruhákat keresgéltem is, de én úgy vagyok vele, hogy minél tovább nézelődök, annál frusztráltabb leszek, és már mindenben találok hibát. Színben a sötéteket szeretem (sötétkék, bordó, fekete), a világosakban amúgyis úgy nézek ki, mint a mosott szr, de nem tudom, mennyire illene sötét egy kislány keresztelőjére.


Tudom, hogy még van időm, de most vagyok itthon, és szeretnék szétnézni Magyarországon.


Ha valaki legalább 1-2 képpel tudna segíteni, nagyon megköszönném.


2016. szept. 11. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy sötét kosztüm, vagy egy sötét ruha valamilyen kabáttal megfelelő.
2016. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!