Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Önéletrajzba akkor írhatom...

Önéletrajzba akkor írhatom középfokú nyelvizsgának, hogyha emelt szintű érettségivel van meg a nyelvizsga?

Figyelt kérdés

Német emelt szintű érettségim van, ami egyenértékű a középfokú nyelvizsgával.

Akkor az önéletrajzba írhatom a nyelvismerethez, hogy német:középfokú nyelvizsga? Vagy csak simán német:középfok?



2016. szept. 8. 21:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*nyelvvizsga
2016. szept. 8. 21:31
 2/11 A kérdező kommentje:
Ó mindenhol rosszul írtam a nyelvvizsgát. Ezer bocsánat.
2016. szept. 8. 21:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán írhatod, nem kell ragozni. Úgyis a tudás számít. Rengeteg önéletrajzban láttam már leírva középfokú nyelvvizsgát úgy, hogy az illető két mondatot nem tudott elmondani önállóan az adott nyelven.
2016. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Firedoom ***** válasza:
100%
Ha megvan az emelt akkor csak papirmunka es elvileg odaadjak a nyelvvizsgat is, de javitsatok ki ha tevedek
2016. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megvan-megvan. Nem kell túlragozni az önéletrajzban. Ha csak a papír kell akkor rugalmasak. Ha pedig a tudás is kell mellé akkor úgyis tesztelnek előtte.
2016. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, beleírhatod, ha legalább 60%-ot értél el.


[link]

2016. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm a válaszokat :)

2016. szept. 8. 21:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt írnám, hogy német nyelvismeret középfok szóban és írásban. Így nem ér meglepetés, ha rákérdeznek a vizsgára.

Akkor elmondod hogy jó eredmánnyel emelt érettségit csináltál belőle. Viszont ha beírod a vizsgát, és megkérdezik hogy hol csináltad, és akkor kezdesz magyarázkodni, hogy hát az nem is olyan, de a szintje az, akkor már csúsztatás szaga van. Normálsiabb helyen meg úgyis kérdeznek pár dolgot németül.

2016. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem akkor is beleírhatod, ha nincs róla papírod. Nekem pl. a legmagasabb nyelvtudásomról SEMMI papírom nincs, még annyi sem hogy tanultam (mert hivatalosan nem tanultam sehol), de ettől még azt a nyelvet értem/beszélem a legjobban. Esetleg annyi, hogy amiről papírod is van, amellett jelzed azt. Inkább olyat nem érdemes beleírni, amit nem tudsz használni. Minden más mehet.
2016. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én ugy irnám bele cv be:

Angol-- középfok, emelt szintű érettségi 2020, aktív

(Nyelv, szint, miféle a papir, mikori és használod e)

Okés a használod e dolog az elég necces, de jobban néz ki:D

2020. márc. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!