Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azokban a nyugati országokban,...

Azokban a nyugati országokban, ahol a melegeket elfogadják, mennyire tűrik meg azokat, akik elítélik ezt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az USA-ra, Kanadára, Svédországra, Norvégiára, Finnországra, Dániára. Ha ilyen országba költözök, mennyire gond, hogy én másképp gondolkodok erről, és fel is emelem a hangom. Nem akarom megölni a melegeket, barátkozok is velük, csak a tevékenységüket nem támogatom.

Köszönöm.



2016. szept. 11. 18:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodni lehet másképp, de ha felemeled a szavad akkor azzal túlmész egy határon.

Nem is értelek egyébként. Eddig hány meleg kérte, hogy támogasd a tevékenységét? Egyáltalán milyen tevékenységre gondolsz?

2016. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy mindenkinek a képébe vágom, hogy ez abszolút hülyeség
2016. szept. 11. 19:10
 3/32 anonim ***** válasza:
85%

Nézd meg saját szemeddel, mennyire tűrik meg.

Lenne, aki egyetért veled. Az az egy a tízből.:)


https://www.youtube.com/watch?v=vsOvZLiImYE

2016. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a gond, ha másképp gondolkodsz, hanem ha felemeled a hangod, mert az bántó lehet sok ember számára. Az általad felsorolt országokban elítélnének téged, igen. Ha viszont fontos számodra, hogy hangoztasd ezt a véleményed, ha csak így tudod meglelni lelki békédet, akkor a következő országokat ajánlom költözési célpontnak:

[link]

2016. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tevekenyseguket nem tamogatod?
2016. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Keresztény vagyok. És azt nem támogatom, hogy házasodjanak, és nemi életet éljenek egymással, a természet törvényével is szembeszáll ez. Nem szeretem ezt a
2016. szept. 11. 21:43
 7/32 A kérdező kommentje:
Keresztény vagyok. És azt nem támogatom, hogy házasodjanak, és nemi életet éljenek egymással, a természet törvényével is szembeszáll ez. Nem szeretem ezt a liberalizmusban. Senkit nem akarok kidobni a munkájából kémiailag, vagy fizikailag kasztrálni, mert ő meleg. Viszont ez is egy betegség, mint az alkoholizmus. Az alkoholistának sem abban kell segíteni, hogy piálhasson, hanem abban, hogy tünetmentesen élhessen a társadalomban a kísértései ellenére. Ugyanígy kellene a melegeknek is, házasodjanak szigorúan nőkkel!!, vagy éljenek egyedül, lehet férfi lakótársuk, csak több joguk ne legyen az együttéléssel, mint két átlag együtt lakó embernek.
2016. szept. 11. 21:47
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem félek tőlük, viszont nem tartom támogatni valónak a törekvéseiket.
2016. szept. 11. 21:48
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Újdonságot mondok kérdező: ez NEM betegség. Nem jobban mint a kék szem....
2016. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Oké nem betegség, hanem bűn. Ezért nem értem, hogy egyes keresztény, vagy magukat annak nevező országok, miért támogatják, a melegek egymással történő házasságát.
2016. szept. 11. 21:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!