Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azokban a nyugati országokban,...

Azokban a nyugati országokban, ahol a melegeket elfogadják, mennyire tűrik meg azokat, akik elítélik ezt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az USA-ra, Kanadára, Svédországra, Norvégiára, Finnországra, Dániára. Ha ilyen országba költözök, mennyire gond, hogy én másképp gondolkodok erről, és fel is emelem a hangom. Nem akarom megölni a melegeket, barátkozok is velük, csak a tevékenységüket nem támogatom.

Köszönöm.



2016. szept. 11. 18:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért bűn?
2016. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
94%

Hallod, az nem száll szembe a természet törvényeivel hogy egy férfi és egy nő óvszerrel közösüljön?

Nyilván szakképzett pszichiáter vagy, hogy így megmondod, hogy ez egy betegség. Bár az én fejembe őszintén szólva nem fér az, hogy miért beteg az, aki felkel reggel, elmegy dolgozni, beszélget kollégáival, barátaival, bevásárol, vesz egy popcornt, este megnéz az azonos nemű párjával egy romantikus filmet, aztán ágyba bújnak.

A beteg ember rendelkezik valamilyen tünettel. A homoszexuális férfi "tünete", hogy nem áll fel neki, ha meztelen nőt lát, ellenben igen, ha egy meztelen férfit. Ugyanez a leszbikus nőre. Nem értem, hogy ez miért zavar egy másik embert... Nem értem, hogy ez miért zavar egy olyan Istent, aki szereti a teremtményeit. Hiszek egy Istenben, de ezek szerint mi ketten nem ugyanarról beszélünk.

Remélem, nem sértettelek meg. Legyen szép napod/ estéd!

2016. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Ak*r*vaélet.. És ilyen tényleg van.. Én azt hittem, hogy ezen már túljutottunk, hogy "a homoszexualitás bűn/betegség", meg hogy a keresztény európai ember mindenkiről meg tudja mondani, hogyan KELL helyes életvitelt folytatnia.. Én tudom, hogy vannak sekélyes emberek, de ez komoly? Te ezt tényleg komolyan gondolod, kérdező??
2016. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Olyan keresztenyi toled, hogy pusztan azert megfosztanal ket embert, akik szerelmesek egymasba a nemi elettol, mert te vallasos vagy es ebben hiszel.


Amugy mondok valami erdekeset. A katolikus papa es a kozelmultban az egyiptomi iszlam vallasi vezeto is mondta mar, hogy bar a homoszexualitas bun hagyni kell oket ugy elni, ahogy ok akarnak, tiszteletben kell tartani a melegek donteset.

2016. szept. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, itt te vagy a beteg, a mocskos keresztény métely férge rágta szét az agyad. Menj és cumizd le a papodat, ti keresztények abba nagyon profik vagytok, nem igaz?

Bírom a nagy önfényező vallásodat, bizonygatod hogy mekkora király vagy, aztán a "szeretet meg isten nevében" a fél emberiséget kiirtanád különböző okokkal, ahogy a fajtád mindig is tette, elevenen elégetni az embereket, földbe temetni őket hogy megfulladjanak, széttépetni őket vadállatokkal, válogatott kínzásokkal bevallatni velük hogy a sátánnal szövetkeznek, atombombával kiirtani százezreket, gázkamrába küldeni őket, bombázni civileket és ártatlanokat mind a mai napig... ecce homo, íme Krisztus népe, a báránybőrbe bújtatott farkas.

Te intoleráns húskupac, ásd bele magad egy trágyadombba, oda való vagy.

Jajj kihagytam: "ohh, mi vagyunk a szeretet vallása, minden ember egyenlő, mindenkit szeretünk, elfogadunk, mindenkinek megbocsátunk, bla-bla-bla-bla... - de azért nem kérünk a migráncsokból, rájuk nem vonatkozik a krisztusi szeretet. Mert minden állat egyenlő, de némelyik állat egyenlőbb a többinél."

2016. szept. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz vele, hogy mennyire tűrik azt, hogy te nem értesz vele egyet. Nehogy már lemondj az elveidről, mikor ráadásul te vagy a normális! Ha nem tetszik nekik, akkor nem tetszik, le vannak sz@rva.
2016. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
97%
"Oké nem betegség, hanem bűn." Hogy lenne már bűn? Nem okoznak kárt senkinek.
2016. szept. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%

'Hogy lenne már bűn? Nem okoznak kárt senkinek.'


Hát a pofám leszakad. :D

2016. szept. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
96%
Most őszintén: Mit ártottak neked? A nem tetszik ahogy élnek nem válasz.
2016. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%

Pride? Elég, ha ennyit mondok?


'Most őszintén: Mit ártottak neked? A nem tetszik ahogy élnek nem válasz.'


Ha nem mutogatnák magukat az utcán pucéran akkor honnan a fenéből tudnám, hogy hogyan élnek? Ha nem tudom, hogy hogyan élnek akkor meg nem is zavarna, mert szinte azt se tudnám, hogy vannak. Ennyi.

2016. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!